Vestuvės.lt
Mūsų namai
Gėlės mūsų namuose (2)

Negaliu skirti daug laiko gėlių priežiūrai, bet man labai patinka kambariai papuošti gyva žaluma. Papasakokite kokie dekoratyviniai augalai nereikalauja sudėtingos priežiūros.
Malonu, kad norite puošti kambarius gyva žaluma. Daugelis kambarinių augalų nereikalauja sudėtingos priežiūros. Tereikia tik tinkamų apšvietimo sąlygų, nepamiršti palaistyti, pavasarį ir vasarą dažniau, rudenį ir žiemą rečiau patręšti, retkarčiais apipurkšti kambario temperatūros vandeniu ir ... dažnai „pasikalbėti” — augalai jaučia žmogaus geranoriškumą ir meilę. Ir dar viena augalų priežiūros taisyklė — neperlaistykite augalų — geriau jau retkarčiais pamiršti palaistyti nei nuolat po truputį laistyti — supūdomos šaknys, „užrūgsta “ žemė. Palaisčius negalima palikti vandens lėkštelėje po vazonu ilgiau nei kelias valandas — pūdomos šaknys, todėl vandenį reiktų išpilti.

Jei neturite daug laiko priežiūrai ar dažnai trumpam išvažiuojate patarčiau auginti kaktusus, įvairius sukulentus. Sudėtingos priežiūros nereikalauja jukos, įvairios dracenos, klivijos, daugelis fikusų, vėzdūnė (dar vadinama papėdžialapis Spathiphyllum), anturiai, aspidistros, aukubos, skindapai ir daugelis kitų… Perkant kambarinius augalus gėlių salonuose reikėtų detaliai išsiklausinėti apie patikusio augalo priežiūrą ir „kaprizus”. Ir pirkti mažiau įnoringus augalus. Orchidėjos nuostabios, bet jas gana sudėtinga auginti vazonėliuose. O gal kartais pradėjus auginti mažiau „kaprizingus” augalus ilgainiui galima bus džiaugtis ir savo užsiaugintos orchidėjos žiedais... Sėkmės kuriant jaukią namų aplinką, kurios neįsivaizduojame be raminančios augalų žalumos.

Vaiva

|Užduok klausimą|

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (2)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.