Vestuvės.lt
Psichologija
Ar būsim laimingi, jei erziname vienas kitą? Atsako dr. A. Būta (5)

Ar įmanoma būti laimingiems erzinant vienas kitą?

Ar gali būti laiminga, jei dar prieš vestuves vienas kitam galim gerklę perkąsti?

Bet nėra net minties apie tai kad vestuves neįvyktų... Mylime vienas kitą.

 

Erzinimas erzinimui nelygu. Kartais erzinimas tėra tik būdas atkreipti dėmesį, kaip, pvz., mokinukas, norėdamas laimėti patinkančios klasės draugės palankumą, kimba jai į kasas. Ar dar kitokių būdų prasimano. Tokiais atvejais jis tiesiog nemoka kitaip parodyti savo susidomėjimo.

 Suaugę žmonės erzina vieni kitus ir tada, kai kas nors juose jiems nepatinka. Taip stengiamasi atkreipti kito dėmesį, įtakoti kito veiksmus arba paprasčiausiai taip išreiškiamas pyktis dėl kažko. Kartais erzinimas yra visai geras dalykas, ypač jei tai yra abipusiai priimtinas veiksmas, nes taip galima puikiai nukenksminti negatyvius jausmus.

Sudėtinga prognozuoti, kiek jūsų erzinimai gali įtakoti jūsų bendrą gyvenimą. Tikėtina, kad kažkada vienam kuriam pasirodys, kad peržengta tam tikra riba, ir lengvas erzinimas taps rimtu įžeidinėjimu. Tada santuokos prognozės liūdnos. Juolab, kad jūs jau dabar „vienas kitam pasiruošę gerkles perkąsti“. Žinoma, kandžiotis galima ir iš dideles meilės, nors tam, manau, yra ir kitokių būdų, kaip parodyti savo jausmus vienas kitam.

 Panašu, kad mylėti vienas kita erzindami mokate. Gal naudinga būtų išmokti mylėti ir kitaip?

 Arvydas

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (5)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.