Vestuvės.lt
Psichologija
Jis nesirengia manęs vesti (5)

Man 24 metai, draugui irgi 24 metai. Draugaujame 6 metus, kartu gyvename 4 metus. Kaip ir daugelis tokio amžiaus merginų, noriu ištekėti ir susilaukti vaikų, bet draugas apie tai nesileidžia į kalbas, o jei apie tai užsimenu, tai jis klausia „kodėl manęs netenkina dabartinė padėtis? Juk gyvename kartu ir esame kaip „susituokę“?“

Jam labiau rūpi kuo daugiau pinigų užsidirbti ir kokią geresnę mašiną nusipirkti, o ne aš. Kaip išaiškinti, kad  vedybos nėra kažkas baisaus, kad tai šventė mums, draugams ir šeimai? Ar geriau skirtis dabar negu laukti, kol jo teigimu, turėsime pakankamai pinigų vestuvėms ir vaikams? Bet juk pinigų niekada nebūna pakankamai.

Panašu, kad jūsų nuomonės apie vedybas skiriasi. O tau dėl to neramu, manai, kad draugo nuomonė gali niekada nepasikeisti. Šiuo atveju reikėtų ilgesnio ir išsamesnio pokalbio. Galbūt tada galėtum nuoširdžiai draugui pasakyti, kodėl vestuvės tau tokios svarbios, kad tau atrodo, jog tu jam mažiau svarbi nei pinigai. Taip pat gal draugas paaiškinti, kodėl jis šiuo metu vestuvių vengia. Galbūt supratę vienas kitą surastumėte ir abiem priimtiną sprendimą.

Pagarbiai,
Gryte

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (5)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.