Vestuvės.lt
Psichologija
Kaip pasipiršti (6)

Rodos, jei jau nusprendėte, kad ši moteris — „ta vienintelė“, pasakyti jai apie tai, kad norėtumėte su ja praleisti visą gyvenimą, turėtų būti visai paprasta, tačiau dažnai atsitinka taip, kad paskutinę akimirką pritrūkstate drąsos arba tiesiog negalite sugalvoti, kaip tą pasiūlymą paversti nepamirštamu…

Jūs turėtumėte būti tas žmogus, kuris geriausiai žino, kas patinka Jūsų būsimai nuotakai, koks „pasipiršimas“ jai labiausiai patiktų, ko ji negali pakęsti ir panašiai. Tačiau tiems, kuriems tą geriausią būdą sunku atrasti, keletas patarimų.

Klasikinis variantas, tačiau moterims labai mielas — Jūsų paties paruošta puiki vakarienė (net jei tai „repetuojant“ tektų virtuvėje praleisti porą savaičių), mėgstamas vynas ar šampanas žvakių šviesoje ir tik Jūs dviese. Skambant ramiems džiazo ar klasikos ritmams, paprastas ir nuoširdus „Ar tekėsi už manęs?“. Taip pasipiršti tiktų beveik visais atvejais, bet…

Jeigu Jūsų moteris mėgsta kraštutinumus ir nė dienos negali tverti be adrenalino, tai piršlybos būtinai turėtų būti atitinkamos. Sugalvokite jai ekstremalią programą. Nesunku būtų suorganizuoti jai piršlybas dideliame karuselių parke, pakilus į aukščiausią velnio rato poziciją, ir judviem esant dideliame aukštyje tereiktų pačiupti jos delną ir skubiai užmauti sužieduotuvių žiedą.

Jeigu būsimoji Jūsų žmona yra šeimos žmogus ir jai labai svarbi yra tėvų pozicija, surenkite nedidelį pobūvį, į kurį pakvieskite jos artimiausius giminaičius ir, pobūviui įsisiūbavus, iškilmingai paprašykite jos rankos bei oficialiai paklauskite būsimųjų uošvių pozicijos — tikėtina, kad jie palaimins tamstos pasiryžimą.

Jei Jūsų širdies draugė — romantiška, lyriškos širdies mergina, nusivežkite ją į kaimo sodybą, kurioje, židinyje jaukiai braškant degančioms malkoms, paskaitykite ištrauką iš jos mėgstamo eilėraščio ar net savo kūrybos posmą, o paskui tylutėliai paklauskite, ar ji nenorėtų su Jumis praleisti viso likusio gyvenimo.

Ketinate susieti savo gyvenimą su maištinga karjeros moterimi, tačiau Jums sunkiai sekasi sugalvoti, kaip nustebinti šiuolaikišką, pusę pasaulio apvažiavusią moterį? Tada vertybe gali tapti kaip tik paprastumas. Manote, kad jeigu moteris dukart per savaitę skrenda į tarptautinio lygio susitikimus, ji yra išlepinta prabangaus užsienietiško gyvenimo? Nebūtinai. Ir net jeigu taip, tai — ne kliūtis. Dieną ją pagauti gali būti šiek tiek sunku, todėl paskirkite jai pasimatymą giedrą naktį, pvz., ant stogo ar terasoje, padovanokite puokštę jos mėgstamiausių gėlių, pavaišinkite geru šampanu ir prisipažinkite, kad ji — Jums šviesiausia vakaro žvaigždė, šviesesnė už visas kabančias virš judviejų galvų ir kad nė neketinate laukti, kol jai tekėti pasiūlys koks maniakas astronautas.

Jei Jūsų mergina šiek tiek ekscentriška ir mėgsta išskirtinį dėmesį, pasamdykite keletą muzikantų ir surenkite puikiausią serenados spektaklį tiesiai po jos langais, o paskui pasiųskite pasiuntinuką su žiedu ir vienprasmišku „Ar būsi mano žmona?“

Patikėkite, moteris labai įvertins, jei matys, kad stengiatės, kad toks svarbus „kvietimas“ būtų iš tiesų nepamirštamas, o tai tikrai nebūtinai kainuos neįkandamus pinigus — viskas priklauso nuo Jūsų fantazijos!

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (6)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.