Vestuvės.lt
Psichologija
Kaip užkariauti svajonių vyrą? (16)

Trokšti užkariauti jo širdį švelnumu ir nuolaidumu? Nieko nebus!

Kad užkariautum savo svajonių vyrą, turi būti neprieinama, užgaidi ir drauge žavi.

Štai keletą patarimų:

1. Niekada nepradėk pokalbio pirma.
Tai vyras yra užkariautojas — bent leisk jam tuo patikėti ir įsitikinti. Kad pritrauktum jo dėmesį, turi elgtis santūriai. Tokiu atveju jis laikys tave mįslinga ir paslaptinga — kitokia nei visos.

2. Pasimatymų vietos ir laikas turi būti patogūs pirmiausia tau.
Taip pat, neužmiršk, kad tai jis turi ateiti tavęs, o po vakarienės apmokėti sąskaitą. Juk tu esi išskirtinė. Padaryk taip, kad jis tai pajustų.

3. Per pasimatymą leisk jam perimti iniciatyvą.
Net jei jis pasirodys itin mandagus, apsimesk abejinga. Tai tu turi duoti signalą, kad vakaras jau pasibaigė.

4. Neskambink jam per dažnai.
O tada, kai jis tau paskambins, nebėk iškart kelti ragelį. Atsimink, kad mylimasis yra medžiotojas, o tu esi laukinis žvėriukas, kurį jis kada nors medžiojo. Būk kantri — tegul jis truputį palaukia.

5. Visada pirma padėk ragelį.
Nebijok pasakyti: „Atleisk, jau turiu baigti kalbėti, esu labai užimta...“. Po tokio atsisveikinimo jis tuoj pat pradės tavęs ilgėtis.

6. Nesitark šeštadienio pasimatymui, jei jis tau nepaskambins bent dieną prieš penktadienį.
Neįtikėtina, ponas ir valdovas malonėjo prabilti tik penktadienį? Deja, per vėlai. Juk turi labai įtemptą savaitę! Todėl sukąsk dantis ir pasakyk: „Gaila, bet turiu jau kitų planų.“ Gali būti tikra, kitą kartą jis atsilieps jau pirmadienį.

7. Neatversk kortų per greitai.
Patyrus pirmus pakilimus, nešnibždėk jam iškart į ausį, jog trokšti jo vaiko, nes tuomet jis išsigąs ir išnyks visam laikui. Taipogi, nesiūlyk jam, kad pas tave persikeltų. Geriau tegul galvoja, kad vis dar gali be jo gyventi.

8. Leisk jam nė nežinoti, ką turėtų manyti.
Jei jam esant kartu su tavim, kas nors tau skambina, nesakyk su kuo kalbėjai. Kam turi prisipažinti, jog šeštadienį eini į mylimos močiutės 80–metį? Tegul trupučiuką paspėlioja, ką darai tuo metu, kai nebūnate kartu.

9. Nepalik pas jį savo daiktų.
Svajoji apie tai, kad tavo kosmetika stovėtų jo vonioje? Palauk, kol jis pats ims maldauti, kad paliktum pas jį savo daiktus, ir skirs jiems vietą savo spintoje. Taip besielgdama, jau greitai galėsi matyti pranašumą...

Be abejo, pasaulis keičiasi, konservatyvius įpročius keičia liberalesni. Senas tradicijas keičia naujovės, laisvesni santykiai, labiau priimtini niekur nespėjantiems žmonėms. Bet ar niekad nepagalvojote, kad tai gali būti daugiau negu tik tradicija?

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (16)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.