Vestuvės.lt
Šeimos planavimas
Ar yra nustatyta, jog gerokai vyresnio vyriškio ir jaunos moters santuoka turėtų būti nelaiminga? (3)

Laba diena,

Ar yra nustatyta, jog gerokai vyresnio (47m.) vyriškio ir jaunos moters (20m.) santuoka turėtų būti nelaiminga? Jeigu tokia santuoka galima, kurioje sferoje įspėtumėte sutuoktinius? (t.y. ką turėtų žinoti abi pusės?)

Pagarbiai,
L. Martutaityte.


Laba diena,

Nors nuomonių apie sutuoktinių amžiaus skirtumą yra įvairių, neteko susidurti su pagrįsta nuomone, kad tokia santuoka turėtų būti nelaiminga. Dauguma tiesiog vadovaujasi stereotipais.

Gana įdomūs olandų mokslininkų W. Groot ir H. M. van den Brink atlikto tyrimo rezultatai. Šie mokslininkai nustatė, kad dažnai sutuoktiniai jaučiasi laimingesni, kai vyras vyresnis už moterį.

Ką turėtų žinoti abi pusės? Greičiausiai nepasakysiu nieko naujo.  Gali tekti susidurti su aplinkinių vertinimais, kurie dažnai nebus teigiami. Taip pat gali skirtis kai kurie sutuoktinių įpročiai – pavyzdžiui, būnant 20m., daugumai norisi aktyvesnio gyvenimo būdo nei būnant 47m. Todėl gali iškilti nesutarimų planuojant atostogas, laisvalaikį. Taip pat vyriškis gali stengtis globoti jauną žmoną, priimti už ją sprendimus ir pan. Tačiau visi šie dalykai priklauso ne tik nuo amžiaus, bet ir nuo individualių skirtumų, tokios problemos nėra “privalomoji programa”.

Grytė

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (3)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.