Vestuvės.lt
Šeimos planavimas
Man 18 metų, mano būsimam vyrui 26 m. (10)

Sveiki,

Man 18 metų, mano būsimam vyrui - 26-eri.

Nuo pat pirmosios dienos mano tėvai šiai draugystei nepritarė. Jie teisino tai amžiaus skirtumu bei tuo, jog vaikinas visiškai apsirūpinęs ir subrendęs žmogus, o aš dar nieko gyvenime nepasiekusi. Tačiau, laikui bėgant, mano šeima ir vaikinas rado bendrą kalbą ir galu gale labai susidraugavo. Net nepastebėjome, kaip įleidome tėvus į mūsų santykius. Jie pradėjo kištis, reguliuoti ir patarinėti ten, kur to visai nereikėjo. Jie akilai stebėjo mano vaikiną ir vieną vakarą labai stipriai susipyko. (Mano vaikinas išgėręs sėdo už vairo, tėvas jį sustabdė, išdaužė mašinos langą ir smogė į veidą).

Tėvai man uždraudė su juo bendrauti ir net siuntė "banditus", kad vaikinas paliktų manę ramybėje. Tačiau, mes nenorėjome būti vienas be kito ir jau 4 mėnesius slaptai bendraujame. Dabar nusprendėme susituokti. Didžiausia problema yra tai, jog noriu, kad smūgis, kurį tėvai gaus sužinoję apie mūsų vestuves, būtų kuo švelnesnis. Labai myliu ir gerbiu savo tėvus, tačiau su žmogumi, kurį myliu, skirtis nenoriu ir manau, jog esu pakankamai savarankiška ir sugebėsiu gyventi šeimyninį gyvenimą. Esame apsisprendę ir stengiamės kuo greičiau viską sutvarkyti. Tačiau norėčiau paklausti Jūsų patarimo, kaip turėčiau pranešti tėvams apie vestuves, kurioms jie tikrai nepritars?

Mano tėvas labai manęs pavydi, nes esu vienintelė jo duktė. Jis labai temperamentingas ir bijau, kad ko nors mums neiškrėstų. Būčiau labai dėkinga, jei ką nors patartumėte.

Laukiu jūsų laiško.

Labas,

Labai dažnai tėvai prieštarauja, kuomet jų vaikai susiranda antrąsias puses. O jie prieštarauja dėl įvairiausių priežasčių. Kaip matau tavo atveju, tu esi vienintelė dukra, todėl nenuostabu, kad tėvai, o ypač tėvas bando tave saugoti bei globoti. Visgi esi vienas vaikas šeimoje, o tėvai linki tau tik geriausio. Ir dažnai tėvai galvoja, kad tik jie gerai žino, ko reikia jų vaikui, kad šis būtų laimingas.

Kaip matau, tu jau esi tvirtai apsisprendusi ir savo sprendimo nekeisi. Tačiau tave jaudina tėvų reakcija. Visgi, vertėtų atvirai pasikalbėti su tėvais. Tačiau nežinau, ar pavyks ką nors pakeisti ir pokalbiu. Kartais pavyksta išsiaiškinti ir suprasti vieni kitus, tačiau kartais įtampa išlieka visą laiką.

Kažko stebuklingo tikrai nėra.

Pagarbiai,
Eva

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (10)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.