Vestuvės.lt
Šeimos planavimas
Neštumo požymiai...Atsako Eugenija Abraitienė (3)

Klausimas:

Esu ištekėjusi, su vyru gyvename lytinį gyvenimą. Labai norėčiau pasiteirauti dėl nėštumo, nepasidarius nėštumo testo, kokie pirmi nėštumo požymiai, mėnesinių nėra. 
 

Atsakymas:

Pirmiausiai dings mėnesinės, pradės skaudėti krūtys, gali pykinti, galite jausti ir silpnumą. Nėštumo testą darykite tik praėjus ne mažiau 7 dienom nuo laukiamų mėnesinių.


Klausimas:
 
norėjau pasiteirauti tokiu klausimu: prieš dvi savaites buvo mano vestuvės. Kadangi beveik viską dariau pati - nervine įtampa mane lydėjo bent pora mėnesi prieš vestuvės. Tai atsiliepė netgi mano mėnesiniu cikle - bent taip aiškino ginekologe, kai kreipiausi dėl tepimo ciklo viduryje. Tai supratau, bet dabar neduoda ramybes kitas dalykas. Ar galėjo dėl nervines įtampos labai pakisti mėnesiniu ciklas? Paskutiniu metu mano  ciklas buvo 26-28 dienos. Prieš vestuvės, kai jos turėjo prasidėti - buvo gausus kraujavimas viena diena iš ryto ir baigęsi iki pietų ir po to po dviejų dienu taip pat tik iš ryto, o po pietų jau nebebuvo. Ar galėjo tai būti mėnesines? Nes jei ne - tada jos jau vėluoja 14 dienu. Netgi pasidariau neštumo testą (jis buvo neigiamas). Ar yra koks medicininis paaiškinimas? Ar man reikia kreiptis i gydytoja?

Atsakymas:

Mėnesinės sutrikti galėjo dėl nervinės įtampos Jūsų minėtu atveju. Jeigu nėštumo testas neigiamas, tai laukite mėnesinių.


 
Klausimas:

Jau 7 mėn. intensyviai planuojame pradėti kūdiki, tačiau nesėkmingai.
Kol kas išliekame optimistiški:-). Mano ciklas anksčiau buvo gana reguliarus (32-34 dienos), tačiau paskutiniu metu užsitęsia iki 47 dienu. Taip kad jau visiškai negaliu numanyti kada būna vaisingos dienos. Gal ką nors patartumėte. Temperatūra matuoti bandžiau, bet nepastebėjau jokiu pasikeitimu.

Atsakymas:

Būtinas hormoninis ištyrimas.

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (3)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.