Vestuvės.lt
Šeimos planavimas
Noriu kūdikio, bet vyras tam nepasiruošęs (3)

Sveiki Arvydai,

Aš be galo džiaugiuosi, jog šiais laikais yra žmonių, kurie tave išklauso ir gali padėti sunkiu momentu. Gerbiamas Arvydai, turiu problemytę, kuri mane jau pradeda per daug jaudinti. Mes su vyru susituokę 2 metus, man 25-eri, vyrui 24-eri metai. Aš jau norėčiau mažylio, tačiau vyras vis dar nesutinka. Didžiausią nerimą man kelia tai, jog jis nežino, kada norėtų turėti vaikų, tiesiog pasako: vaikų aš noriu, bet dabar dar nepasiruošęs. Aš jį puikiai suprantu ir nespaudžiu jo per daug, tačiau esu nuliūdusi ir nebežinau, kaip vertinti vyro būseną. Kodėl jis taip mėtosi ? Gal jis bus pasiruošęs, kai jam bus 30 m.? Ar tikrai vyrai subręsta taip vėlai ?

Iš anksto dėkoju, Giedrė

Labas,

Suprantu Tavo liūdesį, Giedre. Iš tiesų, kai šeimoje vienas nori ko nors, o kitas nenori, darosi liūdna. Ypač kai tai susiję su vaikų atsiradimu. Ir tuo pačiu, manau, į tai, kad Tavo vyras nenori turėti vaikų, galima pažiūrėti kiek iš kitos pusės. Juk pakankamai svarbu yra tai, kad jis, jausdamasis nepasiruošęs tėvystei, apie tai su Tavim kalba. Tapti tėvais kur kas svarbiau ir naudingiau yra tada, kai sutuoktiniai yra tam pasiruošę. Kai jie abu to nori sąmoningai ir suprasdami, kas tai yra. Puiku, kad Tu pati manai esanti tam pasiruošusi. Ir belieka apsišarvoti kantrybe.

Kada vyrai subręsta tokiam žingsniui? Labai įvairiai… Vieni tiesiog nusprendžia, kad jau laikas, kiti subręsta staiga, tik atsiradus vaikui, treti nesubręsta ir tada, kai vaikai jau suaugę. Ko gero svarbu būtų Tau pasikalbėti su juo ne tik apie tai, kad jis dar nenori vaikų, bet ir apie tai, kodėl jis dar nenori. Juk už pasakymo, kad jis dar nepasiruošęs, gali slypėti daug visokių minčių ir jausmų. Na, pavyzdžiui, kad ir tai, jog galbūt jis jaučia, kad atsiradus vaikui kils jam nemažai problemų, dėl kurių jis nerimauja, ir norėdamas būti geru tėčiu, mano, kad gali nesusitvarkyti su nauju vaidmeniu. Arba galbūt jis nerimauja, kad gimus vaikui, jam beliks visai nedaug Tavo dėmesio, kurio jis nieku gyvu nenori prarasti. Arba gal ir dar kas nors. Manau, labai svarbu būtų jums apie tai kalbėti. Parodydama, kad Tu supranti jo jausmus, Tu gali jam padėti “subręsti”. Jausdamas Tavo palaikymą, geranoriškumą, o ne liūdesį ir pyktį, jis tikrai greičiau apsispręstų.

Sėkmės

Arvydas

| Užduok klausimą |


 

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (3)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.