Vestuvės.lt
Šeimos planavimas
R. Crowe‘o tėvystės patirtis — DVD diske apie auklėjimą (0)

Už išlikimą kovojantis gladiatorius, genialus mokslininkas, legendinis boksininkas ar mafijos bosą medžiojantis detektyvas — tai ne vieninteliai vaidmenys, kuriuos atliko aktorius Russellas Crowe‘as. Vaikų auklėtojas — toks yra aktoriaus amplua, kurį galės pamatyti Australijos gyventojai. Nauji iškepti tėveliai, stokojantys vaikų auginimo patirties, jos galės pasistemti žiūrėdami DVD apie gerą vaikų auklėjimą. Australijos vyriausybės išleistame DVD diske „vaidina“ vienas garsiausių šalies žmonių Russellas Crowe‘as.
„Šiame diske naujiems tėveliams suteikiama įvairi informacija, padedanti atsikratyti baimių ir mitų. Pasakojimas prasideda nuo kūdikio gimimo, apibūdina augimo etapus ir paaiškina, ko tikėtis tam tikru vaiko gyvenimo laikotarpiu. Tėvams tai yra puiki mokymosi priemonė“, — netikėtą „vaidmenį“ gyrė R. Crowe‘as.
Duodamas interviu, aktorius dažnai emocingai pasakoja apie meilę savo šeimai, žmonai Danielle Spencer ir jų sūnums, trimečiui Charlie‘ui bei venerių Tennysonui. „Vaikai suteikia motyvaciją kiekvienai mūsų gyvenimo dienai. Man visa tai yra tiesiog nuostabus dalykas. Kai susilaukėme vaikų, nuo pat pradžios dalyvavau šiame pagarbą keliančiame tėvystės procese“, — apie didžiausią savo gyvenimo pokytį pasakojo žvaigždė. 43 metų aktorius garsėja tuo, kad nemėgsta būti atskirai nuo savo sūnų ir netgi vedasi juos į filmavimo aikštelę.

Informacija „Forum Cinemas“

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
   

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.