Vestuvės.lt
Horoskopai
Indiškos vedybos pagal horoskopą (3)

Indijoje tuokiantis labai atsižvelgiama į horoskopus. Net ir vardai suteikiami pagal žvaigždes, nes kiekvienas horoskopas turi savo alfabetą.

Derinant būsimų sutuoktinių horoskopus, turi sutapti bent dvidešimt ar dvidešimt penki punktai, tuomet santuoka bus sėkminga: jei tik dešimt ar penkiolika, pamirškit tą žmogų... O jeigu sutampa daugiau nei privaloma, gali tuoktis užsimerkęs — bendras gyvenimas bus labai laimingas.

Šioje šalyje egzistuoja trijų tipų vedybos. Pirmasis — iš meilės. Bet ir šiuo atveju tėvai vis tiek tikrina horoskopus. Negana to, bando parinkti bent jau tam tirką dieną, netgi konkrečią valandą, kuri jaunavedžiams bus sėkminga. kai tėvai prieštarauja vedyboms, kartais jaunieji pabėga ir susituokia slaptai.

Antrasis vedybų tipas, kai naudodamiesi horoskopais partnerį suranda tėvai. Svarbu, kad žmogus būtų iš tos pačios bendruomenės ir pasiturintis. Tokios santuokjos dažniausia būna sėkmingos.

Trečiasis tipas — nors vedybos iš anksto tėvų suplanuotos, sužadėtiniai tiesiog natūraliai įsimyli vienas kitą. Indams geriau nesituokti su vakariečiais, kadangi labai skiriasi kultūrų tradicijos, vertybių sistema, gyvenimo būdas. Net užsienyje gyvenantys indai dažniausiai grįžta į tėvynę, kad susirastų sau porą. Taip pat labai svarbu, kad sutuoktinis būtų iš tavo bendruomenės. Tai dar labiau sustiprina santuoką, skyrybos tampa beveik neįmanomos, nes tavo problemas sprendžia daugybė žmonių.

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (3)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.