Vestuvės.lt
Horoskopai
Kai likimą keičia 3 planetos (3)

Jaunimo maištas, vidurio amžiaus krizės, senatvės nerimas — tai ne kas kita, kaip Saulės sistemos užkaboriuose įsikūrusių tolimų planetų poveikio padariniai.

Pasak astrologų, konfliktai su kitais žmonėmis ir pačiu savimi, įvairios gyvenimą lydinčios negerovės kyla ne dėl kieno nors kito, o tik dėl planetų kaltės. Pasirodo, tai — Uranas, Neptūnas ir Plutonas. Toliau skaitykite kaip jos įtakoja mūsų elgesį, būseną ir likimą.

URANO KRIZĖ

Poveikio trukmė — 1 metai.
Kritiniai laikotarpiai: 21, 42, 53 metai.
Svarbiausias Urano krizės bruožas — didelis troškimas patirti kažką nauja. Ankstyvoji šios krizės užuomazga kartais prasideda jau 20–aisiais gyvenimo metais. Jauni žmonės nustoja domėtis mokslu (dažnai meta jį), išeina iš namų, skiriasi ar beprotiškai įsimyli.
Tačiau net patys karščiausi santykiai, užsimezgę per Urano krizės laikotarpį, nėra stabilūs.
Vyresnio amžiaus žmonės, veikiami Urano, ima manyti, kad jų gyvenimas slenka tuščiai, kad veltui iššvaistyta daugybė laiko. Gyvenimą jie tapatina su kalėjimu, o brangiausius žmones — su prižiūrėtojais. Todėl šiuo gyvenimo tarpsniu pasitaiko ir karščiausių meilių, ir šaltakraujiškų išdavysčių. Neveltui žmonės sako: „Žilė galvon, velnias uodegon!“ Aistros įsižiebia keisčiausiomis aplinkybėmis, namų ryšiai staiga nutrūksta. Be to, lengvai atsisakoma mėgstamų darbų.
Urano krizės laikotarpiu žmones neretai užklumpa ligos, ištinka avarijos ir kiti nelaimingi atsitikimai.
Vienas astrologas bendravo su žurnaliste, išgyvenusia Urano krizę. Kai jis jos pasiteiravo, ką tuo kritiniu momentu ji jautusi, moteris atsakė: „Tai buvo kažkoks siaubas, trukęs ištisus metus. Paskui dar metus teko iš jo vaduotis“. Žurnalistė buvo užmezgusi audringą romaną su gerokai už save jaunesniu vyriškiu. Meilė pasiglemžė visas jos mintis: ji metė prestižinį darbą televizijoje, atsisakė karjeros, spjovė į visuomenės nuomonę. Šeima išliko tik per stebuklą, mat jos vyras tuo momentu taip pat išgyveno kažką panašaus į dvasinę krizę ir tiesiog nesidomėjo, ką veikia jo žmona.
Tačiau Urano krizė duoda ir teigiamų rezultatų. Žmogus išsivaduoja iš jį valdžiusių stereotipų, nuo visuomenės ir auklėjimo primestų normų, o kūrybingos asmenybės išgyvena didelį pakilimą.

KAIP ĮVEIKTI URANO KRIZĘ IR NEPALŪŽTI:
● Kuo daugiau dėmesio skirkite protinei veiklai ir stenkitės siekti ko nors naujo.
● Negriaudami iki pamatų buvusio gyvenimo, pasistenkite jį atnaujinti. Išvengti tarpusavio santykių nutraukimo gali padėti, pvz., pradėtas buto remontas, užsienio kalbų mokymasis ir kt. panašūs dalykai.
● Naujovių mėgėjams Urano krizė teikia labai gerų galimybių — išnaudokite jas.

PLUTONO KRIZĖ

Poveikio trukmė –—2 metai.
Kritinis laikotarpis: 18–19, 36–37, 46–47, 55–56 metai.
Veikiami Plutono žmonės pažvelgia į „tamsiąją“ savo sielos pusę, mėgina suprasti save, rasti neišnaudotų rezervų ir galimybių. Labai jautrios asmenybės kartais atsiduria ties gyvenimo ir mirties riba: suserga, patiria labai stiprius emocinius stresus. Dažnai susiduria su organizuotomis struktūromis, pavyzdžiui, su nusikaltėlių klanais, teisėtvarkos pareigūnais.
Nuo Urano krizės Plutono krizė skiriasi vienu bruožu: žmogus žvelgia ne į priekį, o į savo vidų — kankinasi, kad jo vidinis pasaulis neatitinka išorinio pasaulio.
Pribręsta reikalas keistis iš esmės. Kartais tenka išsiskirti su itin artimais žmonėmis. Beje, tai tik į gera, nes vėliau paaiškėja, kad artimieji varžė, trukdė tobulėti. Jei pavyksta išvengti santykių nutraukimo, tada vietoj išsiskyrimo su vienu ar kitu žmogumi atsisveikinama su ankstesnių santykių pobūdžiu. Tarkim, iki šiol vienas kitą kankinę sutuoktiniai nustoja tai daryti, o netikusius tarpusavio santykius pakeičia savitarpio supratimas ir pagarba.
Plutono krizės metu asmenybė mėgina suvokti, kodėl ant jos galvos pasipylė tiek nesėkmių. Dėl nesklandumų vieni pasineria į mistiką, kiti kaltina Dievą. Būna ir tokių, kurie ryžtasi atsisveikinti su gyvenimu — kad tik baigtųsi dvasinės kančios. Plutonas — požemio valdovas — valdingai kviečia pas save, todėl reikia pastangų tam kvietimui atsispirti.
Plutono poveikis susijęs ne vien su fizine, bet ir su simboline mirtimi.
Štai prancūzai orgazmą vadina „mažąja mirtimi“. Plutono planeta kaip tik sustiprina seksualumą. Daugelis žmonių (ypač moterų) tuo laiku pajunta neįtikėtinus ir ypač aštrius seksualinius pojūčius. Vienas iš galimų Plutono krizės variantų yra „lemtingoji aistra“, dažnai su sadomazochistiniu atspalviu ir fatališkumo priemaiša.

KAIP ĮVEIKTI PLUTONO KRIZĘ IR IŠGYVENTI:
● Būkite sąžiningi tiek su kitais, tiek su savimi. Juk krizės tikslas — apvalyti individą nuo visko, kas priešinga jo prigimčiai.
● Pasirenkite tam, kad savyje aptiksite paranormalių gebėjimų. Krizė įvaro asmenį į tokį kampą, kad neretai jis būna priverstas iššokti „aukščiau galvos“, jei tik nori išgyventi.
● Užsiimkite psichoanalize. Tai bus ir įdomu, ir labai naudinga.
● Venkite ekstrasensų ir magų patarimų. Per krizę žmogus lengvai pasiduoda jų įtikinėjimams. Visus atsakymus žinote patys.
● Kad galėtumėte lengviau kontroliuoti savo vidinę energiją, užsiimkite (mokytojo vadovaujami) kokia nors senovine energetine praktika (ošo, aikido ir pan.).
● Plutono krizės metu dažnai aplanko kūrybinė sėkmė, ypač meninės prigimties žmones — netinginiaukite.

NEPTŪNO KRIZĖ

Poveikio trukmė — dveji metai.
Kritiniai laikotarpiai: 22–23, 31–32 metai, 58–60 metų.
Neptūno planeta sustiprina jausmus, todėl neretai svetimos emocijos ar jausmai išgyvenami kaip savi. Asmenybės ribos tarsi „išplaukia“ ir žmogus jaučia viską – ko reikia ir ko ne. Kyla didelė psichinio išsiderinimo grėsmė. Tai meilės, dvasios, fizinių galimybių išsekimo krizė.
Kai kurie žmonės be priežasties jaučiasi kalti, o tai suteikia galimybę kitiems juos išnaudoti.
Neretai, ieškodamas nepasiekiamo idealo, žmogus pasineria į alkoholizmą ar narkomaniją.
Dėl Neptūno įtakos netikėtai įsiplieskusi meilės aistra, rodos, visa apimanti, bet kita vertus — neapsieinama be kančios. Nes žmogus nesugebės jos realizuoti, slėps nuo meilės objekto.
Lengva patekti į fanatizmo spąstus: užtenka susitikti originalų naujos vertybių sistemos propaguotoją. Geriausiu atveju žmogus po kurio laiko pastebės, kad yra apgautas, išduotas.
Kai Neptūno krizė juntama tik dvasiniame lygmenyje, žmogus tiesiog nugrimzta į save. Pvz., gali sėkmingai išvengti alkoholio, meilės ir religijos priklausomybės, bet tapti viską apimančio susižavėjimo muzika ar tarkime ezoterine literatūra auka.

KAIP ĮVEIKTI NEPTŪNO KRIZĘ IR NEPALŪŽTI:
● Daugiau dėmesio skirkite kasdieniniams reikalams ir įsipareigojimams.
● Saikingai vartokite alkoholį, vaistus, nes krizės metu greitai susiformuoja priklausomybė nuo jų.
● Venkite pseudodvasinių sielos ganytojų — jie gali lengvai apsukti jums galvą ir pasipelnyti.
● Krizės poveikis sušvelnės, jei dažniau paplaukiosite baseine, ežere ar jūroje.
● Neptūno krizė kartais būna palanki dailininkams ir muzikantams. Jei esate vienas iš šių profesijų žmonių, tikėtina, kad išgyvensite didelį dvasinį pakilimą. Priimkite jį kaip gyvenimo dovaną.
Žurnalas „NUO... IKI...“

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (3)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.