Vestuvės.lt
Horoskopai
Santuoka ir planetos (2)

Norite tikėkite, norite ne, tačiau manoma, kad pasirinkta vestuvių diena daro įtaką būsimai santuokai... Įvairios planetos lemia ne tik sutuoktinių santykius, bet ir būsimų vaikų charakterį!

PIRMADIENIS. Emocingos vedybos

Ši diena valdoma Mėnulio. Pirmadienį per vestuves visiems labai linksma! Tik ne jauniesiems. Keistų dalykų įvyksta pirmadienio vestuvėse — juk Mėnulis pirmiausia valdo jausmus, o tik paskui protą.

Mėnulis taip pat susijęs su permainomis. Vadinasi, ir jūsų sąjunga bus emocinga, emociškai nestabili: rūpestingumą (kartais net perdėtą) ir meilę gali aptemdyti niūri nuotaika ar emocinis šantažas. Jeigu susvyruos pasitikėjimas vienas kitu ir atsiras bent kiek uždarumo, į pirmą vietą iškils pavydas ir savininkiškumo jausmas — nuolatiniai įtampos šaltiniai.

Kita vertus, pirmadienį švenčiamos jungtuvės pakloja tvirtą pamatą tarpusavio santykių romantikai. Dažnai vienas partneris tarsi skaito kito slapčiausias mintis. Jeigu pavyksta įveikti susierzinimą ir kt. panašias emocijas, galima nugyventi ilgą ir laimingą gyvenimą dviese.

Vaikai, gimę tokioje santuokoje, bus aikštingi, trapūs ir silpni. Nesvarbu, ar tai bus mergaitė, ar berniukas, vaikas bus itin jautrus. Taigi jam reikės daug dėmesio ir meilės.

ANTRADIENIS. Permainingos vedybos

Antradienį valdo Marsas — itin nepastovi, greitai įsiplieskianti, be galo impulsyvi planeta. Ten, kur reiškiasi Marsas, žmonės tampa aštrialiežuviai, o konfrontacija neišvengiama. Laimei, tokie susidūrimai greitai užmirštami ir atleidžiami.

Drama — svarbiausias šias vedybas apibūdinantis žodis. Jaudulio tikrai neišvengsite. Net seksas, veikiamas Marso, bus susijęs su stresu. Abiem partneriams reikėtų išmokti atsipalaiduoti, į daug ką žvelgti su humoru, tik tada jie išvengs kofliktų šeimoje. Žodžiu, jeigu norite tyliso laimės, kur kas protingiau tuoktis kitą dieną.

Vaikai, gimę įioje sąjungoje bus stiprūs, bebaimiai, triukšmingi. Dėl savo charakterio jie dažnai įklius į visokias pinkles.

 TREČIADIENIS. Aktyviosios vedybos

Šią dieną globoja Merkurijus. Trečiadienio vedybos lemia greitai besiplėtojančių, labai emocingų tarpusavio santykių pradžią. Nebus jokios rutinos, o sutuoktiniai tiesiog nežinos, kas yra pilka kasdienybė:aktyvus socialinis gyvenimas, daug kelionių (ir artimų, ir tolimų). Trečiadienį susituokusiems labai svarbi karjera. Ir šiuo atžvilgiu viskas gerai, vedybos dėl to tik laimės.

Vaikai, gimę šioje santuokoje, atrodo jaunesni už savo bendraamžius, kartais labiau linkę sirgti bronchitu, astma, turi kitų kvėpavimo sistemos sutrikimų. Bet kai išaugs, sustiprės.

KETVIRTADIENIS. Būtina mokėti nusileisti

Šią dieną valdo Jupiteris, labai geranoriška planeta, taigi ketvirtadienis — itin palanki diena santuokai įteisinti. Laukia visa ko gausa, geras gyvenimas ir įvairūs malonumai. Tiesa, laimė gana dažnai suvokiama kaip savaime suprantamas dalykas, todėl ir ji kartais gali nusibosti. Reikia vengti kelti savąjį „aš“, išmokti gerbti kito nuomonę ir jam nusileisti. Nors ši diena ir garantuoja jums patikimus tarpusavio santykius, reikia patiems juos tobulinti.

Vaikai, gimę šioje santuokoje, bus patenkint it laimingi, jau nuo mažų dienų trauks visų dėmesį, taigi kyla rizika pernelyg juos išlepinti. Mokykloje atžalos bus linkusios kiek patinginiauti, bet kai išaugs, jų akiratis labai išsiplės.

PENKTADIENIS. Vedybos iš meilės

Šią dieną valdo Venera. Poros, kuriančios šeimą penktadienį, būna apakintos meilės ugnies. Bet medaus mėnesiui baigiantis ši ugnis dažnai ima blėsti ar visai užgęsta. Tiems, kurie veikia ne aklai, Venera garantuoja: bus ką prisiminti gyvenimui pasiekus saulėlydį. Kai svajonės paverčiamos realybe, viskas šeimoje ima dvelkti meile. Kita vertus, taip pat greitai įsiplieskia ir emocijos. Kartais, jausmams prasiveržus, gali kilti nesusipratimų. Reikia užmiršti egoizmą — ir tarpusavio santykių darna garantuota.

Vaikai, gimę šioje santuokoje,  auga gražūs ir talentingi, būna gabūs muzika ir dailei. Jau nuo mažens jie ypač daug dėmėsio skiria aprangai.

ŠEŠTADIENIS. Vedybos — išbandymas

Dieną valdo Saturnas, ugdantis kantrybę, atkaklumą, mokantis tobulinti charakterį, įveikti įvairiausius sunkumus. Vadinasi, sutuoktiniams teks įveikti rimtus išbandymus, ypač bendro gyvenimo pradžioje. Kliūtis įveikti padės tik tarpusavio pagarba ir meilė. Kad turėtumėte teisę tuoktis šeštadienį, privalote mylėti, geisti vienas kito ir būti drausmingi. Jeigu tarp jūsų bus nors mažiausias nepasitikėjimo šešėlis, bendram gyvenimui jau iš pat pradžių iškils grėsmė. Jei jaučiatės neturį tokių savybių kaip pasiaukojimas ir kantrybė, geriau vedyboms pasirinkite kitą dieną.

Vaikų gimimas šioje santuokoje arba sustiprina šeimos santykius, arba, priešingai, juos išardo. Vaikai atrodys vyresni ir protingesni už savo bendraamžius.

SEKMADIENIS. Vedybos — susijungimas

Ši savaitės diena valdoma Saulės. Vedybos sekmadienį atveria puikių galimybių ateičiai. Saumės energija neturi ribų, ji kuria galią, aistrą, troškimus, ir gyvenimo sėkmę. Kai kam gali pasirodyti, kad pati pora turi kažką ypatinga, o iš tikrųjų Saulė dviejų žmonių energiją suvienija į bendrą visumą. Tokioje šeimoje nesklandumų gali atsirasti tik tada, kai abu partneriai iš prigimties yra lyderiai ir neįpratę nusileisti. Geriau būtų, jeigu kiekvienas iš jų „karaliautų“ savo srityje.

Vaikai, gimę šioje santuokoje, bus labai pasitikintys savimi ir atkaklūs. Jie mylės ir gerbs tėvus, bet nepakęs kišimosi į jų gyvenimą. Kartais jie bus nedrausmingi, nepaklusnūs, todėl mokykloje gali turėti problemų. 

Parengė Lina Vaitkutė

Žurnalas „NUO...IKI...Vestuvės.lt“

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (2)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.