Vestuvės.lt
Meilė ir seksas
Ar gali būti, kad vyrui nereikia sekso (14)

Ar gali būti taip, kad vyrui nereikia sekso? Nejaugi tai galima užpildyti kažkuo kitu, pvz., darbu, sėdėjimu prie kompiuterio?

Ar gali vyrui seksą pakeisti darbas, sėdėjimas prie kompiuterio? Visiškai pakeisti vargu ar gali, bet tiek vienas, tiek kitas gali taip nuvarginti, kad net mintis apie seksą nekyla, jau nekalbant apie kitus galinčius pakilti dalykus. Ir visiškai natūralu, kad vyrai pavargsta. O pavargęs vyras yra tik pavargęs vyras, o ne tas, kuris nori mylėtis. Jaunystėje tai gal ne tiek svarbu, nes gamtos taip surėdyta, kad kol vyras jaunas, jis privalo atlikti reproduktoriaus (giminės tęsėjo) funkcijas beveik bet kokiomis sąlygomis. Vėliau vyro gyvenime svarbūs pasidaro jau ne tiek lytiniai santykiai, kiek kiti dalykai: prestižas, darbas, draugai ir t. t. Tad visai natūralu, kad lytinis potraukis sumažėja.

O kai nėra su kuo mylėtis, tai paprastai vyrai ir nesimyli. Masturbacija kartais gali pagelbėti, bet mylėjimosi ji neatstos.

Yra begalė priežasčių, dėl kurių sumažėja vyrų seksualinis aktyvumas. Tai jau mano minėti nuovargis, amžius. Savo neigiamą įtaką gali turėti įvairiausios somatinės ligos, įvairūs medikamentai, depresija, stresas, rūpesčiai. Viena pagrindinių priežasčių dažnai būna pašliję sutuoktinių santykiai, neišreikštas pyktis ir nepasitenkinimas partnere dėl įvairiausių priežasčių, susikaupusios nuoskaudos. Seksas gali būti ir kaip poveikio partnerei priemonė.

Taigi priežasčių gali būti begalė, ir vargu, ar galime nuspręsti, kuri pagrindinė. Tai geriausia būtų aptarti su vyru. Žinoma, tam tikra rizika yra, kad jis gali įsižeisti. Vyrai paprastai labai jautrūs tokioms temoms. Bet, manau, nei vienas vyras neįsižeis, jei jo partnerė pasidalins su juo savo susirūpinimu, kalbės apie tai, jog ją neramina tai, kad jie vis rečiau mylisi, apie tai, kad jai trūksta intymumo. Kai kalbame apie tai, kas mums skauda, kas neramina, paprastai pašnekovai neranda reikalo dėl to įsižeisti. Ir priešingai, jei užsipuolame kaltinimais, priekaištais, tikimybė, kad jis įsižeis išauga. Žinau, nėra paprasta kalbėti apie savo jausmus, bet tikrai verta.

Sėkmės!

Arvydas

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (14)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.