Vestuvės.lt
Meilė ir seksas
Erotinis masažas (23)

Būna, nuvargstam darbe ir vakare nebenorim netgi kalbėtis… Rutinos pilkuma įslenka ir į miegamąjį... O kai intymus gyvenimas praranda spalvą, santykiams gali iškilti grėsmė... Pamaloninkite vienas kitą, padovanokite vienas kitam mažų malonumo akimirkų ir galbūt situacija pasitaisys. Erotinis masažas — vienas iš būdų išreikšti savo artumą partneriui. Jis gali suteikti neapsakomą palaimą ir harmonizuoti jūsų intymų gyvenimą.

Pasilepinkite abu vonioje. Vanduo lai nebus labai karštas, geriau vos vos šiltas. Įlašinkite keletą lašų šalavijais ar levandomis dvelkiančio vonios aliejaus (atpalaiduoja) ar žiupsnelį sandalmedžio aromato vandens druskos (žadina aistrą). Neskubėkite vienas kito sujaudinti, tiesiog pasimėgaukite kartu, lengvais judesiais švelniai liesdami vienas kitą.

Vonioje neužsibūkite. Pagulėję joje dešimtį ar penkiolika minučių, gerai nušluostykite vienas kitą minkštu frotiniu rankšluosčiu ir patraukite į kambarį, kuriame jums maloniausia būti. Uždekite jame žvakutę ar naktinę lempą, jei mėgstate smilkalus, lai smilksta, tik rinkitės ne ypač aštrius kvapus. Jei pabodo lova, įsitaisykite ant grindų (pasitieskite čiužinį ar minkštą miegmaišį).

Masažas mylimajai

Labai švelniai, pirštų galiukais glamonėkite jos veidą, kaklą, ausis. Po keleto minučių paprašykite, kad ji atsigultų kniūbsčia. Pradėkite masažuoti sėdmenis — jie labai jautrūs. Iš pradžių braukykite delnais (masažą visada reikėtų pradėti braukymu — stipriais tolygiais judesiais). Paskui galite švelniai paplekšnoti ir pagnaibyti. Perkelkite rankas ant pečių. Viena ranka braukite aukštyn, kita žemyn. Kaskart spauskite vis stipriau. Palengva pereikite prie šlaunų, jas galite masažuoti gerokai stipriau. Tik jautriausiąją, vidinę pusę, švelniai glostykite pirštų galiukais.

Toliau masažuokite partnerės pėdas. Jos ypač jautrios erotiniams dirgikliams, jų masažas teikia ypatingo malonumo. Judesiai lai būna švelnūs, bet ryžtingi. Spaudykite ir atsargiai patempkite paeiliui visus pirštus, masažuokite odą tarp jų ir visą pėdą.

Moters krūtinė labai jautri, todėl tam reikėtų skirti ypatingą dėmesį. Lieskite ją labai švelniai ir stebėkite partnerės veidą, bandydamas atspėti, kas jai labiausiai patinka arba galite tyliai paklausti, kas jai teikia daugiausia malonumo.

Masažas mylimajam

Atsisėskite už partnerio, visu kūnu atsiremdama į jį. Pirmiausia masažuokite pečių ir sprando raumenis. Švelniai pamaigykite, paspaudykite nykščiais. Paskui pradėkite masažuoti kaklo ir galvos odą. Kai partneris atsiguls kniūbsčias, galite ant jo atsisėsti, kad jis pajustų jūsų šlaunų šilumą. Delnais pabraukykite pėdas ir blauzdas.

Paskui masažuokite šlaunis, sėdmenis ir stuburą, švelniai keletą kartų perbraukite nagais — tai ypač jaudina. Lėtai pereikite prie raumenų, esančių ties mentimis. Lengvai, bet provokuojančiai braukykite pirštais partnerio šonus.

Paprašykite, kad vyras atsigultų aukštielninkas. Pamasažavusios jo pėdas ir blauzdas, pereikite prie pilvo ir krūtinės. Pirštų galiukais švelniai glostykite odą aplink spenelius. Lieskite jo kūną krūtimis, plaukais, retsykiais švelniai prisišliekite prie jo ir vėl elegantiškai atsitieskite.

Glostymas puikiai atpalaiduoja. Juo baikite erotinį masažą. Pirštų galiukais palengva glostykite partnerio kūną širdies kryptimi. Jei norite suteikti vienas kitam ypatingų pjūčių, retsykiais lyžtelkite liežuviu, ypač pačia jautriausias vieteles, kaip antai ausų kraštelius…

Masažas bus daug malonesnis, jei prieš pradėdami masažuoti, patepsite rankas masažo aliejumi. Tam puikiai tiks ir vaikams ar kūdikiams skirtas aliejus ar skystas kūno kremas ar pienelis.

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (23)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.