Vestuvės.lt
Meilė ir seksas
Miegas ar seksas (6)

Dažnai atsitinka, kad po gimdymo moterys praranda „apetitą”. Ima erzinti vyro glamonės ir priekaištai dėl to, jog nebenorit mylėtis. Taip kartais gali atsitikti ir vėliau, ne iškart po gimdymo, kai vaikai jau ūgtelėję, kuomet pavargstate nuo rutinos, jaudinatės, kad nespėjate nudirbti visų darbų, arba vakare visiškai nebeturite jėgų dėl tų, kuriuos nudirbote, o čia dar vyras — surūgęs, nes jam trūksta… sekso. Štai ką pataria specialistai.

Net tada, kai per dienas rūpinatės trimis vos ūgtelėjusiais padaužomis ir vakarais jaučiatės visiškai išsunkta ir paskutinis dalykas, kuris Jums galėtų rūpėti — vyro libido — iš tiesų neturėtų būti nesvarbus, nes kitaip vyras jausis atstumtas ir nelaimingas. Bet kaip gi atgaivinti aistrą? Kaip vakare, iškilus dilemai: miegas ar seksas, apsispręsti pastarojo naudai?..

Štai šeši būdai–patarimai:

1. Sudarykite mylėjimosi tvarkaraštį. Sutarkite su sutuoktiniu sistemą, kuri būtų priimtina abiem. Pvz., sutarkite, kad mylėsitės kartą per savaitę, kartą per dvi savaites, per mėnesį… Sutarkite, kas kiek laiko pabūsite visiškai be vaikų — palikite juos pas močiutę ar pan. Jei įmanoma, bent kartą per keletą mėnesių „pasidovanokite” sau naktį ir pusryčius į lovą kur nors, kur nė trupučiu „nekvepia” namų ruoša.

2. Nustatykite „lovos laiką”. Nuspręskite, kelintą valandą Jūsų vaikas kasdien turi būti lovoje. Tada kiekvieną vakarą turėsite šiek tiek laiko pabūti su savo vyru, pakalbėti su juo, aptarti dienos įvykius. Net jei mylėtis neturėsite jėgų, bent jau turėsite progos apie tai pasikalbėti, padėti vyrui Jus suprasti ir jis nesijaus atstumtas, negeidžiamas. Be to, jei jausitės reikalinga, įdomi pašnekovė, tai gali būti preliudija intymesniam bendravimui.

3. Kalbėkitės. Labai svarbu neprarasti emocinio kontakto. Todėl tiesiog būtina kalbėtis. Ir nereikia jaustis kaltai dėl to, kad nenorite ar tiesiog negalite mylėtis. Vyras turi suprasti, kad Jūs dėl to nesate kalta. Seksas moteriai reikalingas ne mažiau negu vyrui, tiesiog kartais norisi mažiau nei paprastai. Dėl to neturėtumėt jaustis nepilnavertė.

4. Fantazuokite. Leiskite sau „seksualiai” galvoti. Net labai įtemptą dieną yra laisvų akimirkų pasvajoti, pafantazuoti, prisiminti egzotiškas patirtis, dalykus, kuriuos Jūsų vyras daro tiesiog fantastiškai… Aišku, gali atsitikti, kad tokių fantazijų įkvėptas troškimas iki vakaro visiškai išblės. Todėl paskirkite savo vyrui erotišką pasimatymą per priešpiečius ar pietus — tam ypač tiks kas nors netradiciška, pvz., seksas lifte, automobilyje…

5. Kurkite jaukią aplinką. Paprašykite vyro padėti Jums „nusišveisti” nugarą žvakutėmis apšviestoje vonioje. Tokios maudynės kartu nebūtinai reiškia aistringą seksą kasnakt  — jei esate pavargusi, tiesiog norėsite miegoti, tačiau gera veikti kažką abiem malonaus. Malonių akimirkų sukeltos geros emocijos ne tik padės suartėti po galimo atotrūkio, bet taip pat pažadins „užmigusią” erotinę energiją Jumyse — galbūt ji prasiverš ryte, kylant saulei, kol vaikai dar miega — kuomet būsit pailsėjusi ir atsigavusi…

6. Kartokite: svarbiausia kokybė, o ne kiekybė Išmokykite vyrą šios taisyklės. Juk seksualinės patirties kokybė iš tiesų svarbiau nei kiekybė. Po tokios „pertraukos” moteriai galbūt tiesiog reikia ilgesnės įžangos, vyras turėtų tai suprasti ir neskubėti — tai visai nereiškia, kad jis nebeseksualus. Jei Jums pavyks išlaikyti emocinį ryšį ir nebijosite apie viską atvirai kalbėtis, problema turėtų būti išspręsta. Tik neskubėkite vienas kito kaltinti ir galbūt miegas iš tiesų nebeatrodys svarbesnis nei seksas…

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (6)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.