Vestuvės.lt
Verta žinoti
11 įstatymų vyrams (11)

I. Nemeluok moteriai. Vistiek įkliūsi. Vieną kartą praradęs pasitikejimą, praradai jį visam gyvenimui.

II. Neprievartauk. Moteris ir taip žino, kad tu fiziškai stipresnis. Ramybe ir švelnumu laimėsi viską.

III. Nekomanduok. Šeima — ne tarnybinis kabinetas. Čia nėra nei viršininkų, nei pavaldinių.

IV. Nepriekabiauk, o padėk moteriai buities darbuose, kurie atima daug laiko, o nėra ką parodyti ir „padėti ant lentynėlės".

V. Apgink moteri, kai ją kaltina ir puola tavo giminės. Net jei ji neteisi. Tik nuo tavo pozicijos priklausys jūsų vienybė ir santykiai su giminėmis ateityje.

VI. Būk visada natūralus ir logiškas. Kvailiausiai atrodo tas „džentelmenas", kuris „apšokinėja" šalia žmonos stovinčią jos drauge, o žmonai pamiršta paduoti paltą.

VII. Nesimylėk su moterimi, jei ją neseniai įžeidei, esi girtas, nesiprausęs, kai sklinda blogas kvapas iš tavo burnos. Nesimylėk, jei planuoji malonumą tik sau vienam. Išmok valdyti dauginimosi instinktą. Tai svarbiau nei valdyti departamentą.

VIII. Įsiklausyk į moters jutimus, perspėjimus. Šiandien atrodanti „nesąmonė" rytoj gali virsti nepataisoma realybe.

IX. Gerai įsidėmėk ir kitam pasakyk — vyras nėra svarbesnis už moterį. Negali pakęsti, kai tave pažemina kitų akyse. Tai kodėl taip dažnai žemini savo gyvenimo moterį?

X. Neužgniaužk savo emocijų, neslėpk skausmo, ašarų, širdgėlos. Nesigėdyk jausmų. Ankstyvas infarktas — ne didvyriškumas, greičiau atsakomybės stoka.

XI. Vaikai — arčiausiai jūsų esantys veidrodžiai. Nebūkite naivūs: vaikai mato nematydami, girdi nesiklausydami, jaučia nežinodami. Įsidėmėkite: veidrodžiai nemeluoja. Veidrodžiai — nepakaltinami.

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (11)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.