Vestuvės.lt
Verta žinoti
6 patarimai vykstantiems į povestuvinę kelionę (3)

Tai turėtų būti nuostabiausias kartu praleistas laikas ir nepamirštamos atostogos. Šie patarimai jums padės svajones paversti realybe.

1. Nuspręskite, kur norite atostogauti
Visų pirma turite apgalvoti, kokio norite medaus mėnesio. Dauguma porų svajoja apie pačias geriausias atostogas gyvenime, tačiau nesusimąsto apie pinigų sumą, kurią teks išleisti. Atminkite, kad atostogaudami Europoje sutaupysite. Juk gerai pailsėti galite ir romantiškame Paryžiuje ar įspūdingose Graikijos salose.

2. Pasidomėkite orų prognozėmis
Net ir tropinėse salose gali niūriai lyti, taigi visada verta patikrinti orų prognozes jūsų išsirinktoje šalyje. Kelionių agentas taip pat gali duoti informacijos apie numatomus orus, tačiau bus naudingiau, jei patys pasidomėsite prognozėmis. Jeigu ketinate tuoktis vasarą, palankiausia būtų atostogauti visada saulėtoje Europoje, na, o žiemą puikūs orai būna Karibuose, Tailande ar Maldyvų salose.

3. Pasirūpinkite paso keitimu
Ypač romantiška būtų, jei vykdama į povestuvinę kelionę jau turėtumėte vyro pavardę. Tuo susirūpinti reikėtų gana anksti, nes gauti naują pasą užtruks apie 1 mėnesį. Žinoma, pasų poskyris pasą gali išduoti likus 3 mėnesiams iki vedybų, tačiau jis galios tik susituokus. Kelionės bilietą galite įsigyti ir su naująja pavarde, tačiau jei oro uoste pareikalaus ne tik vedybų sutarties, bet ir paso, galite kilti daug nemalonumų.

4. Pasiskiepykite
Medaus mėnesį praleisti ligoninėje būtų nemalonu, todėl prieš kelionę geriausiai būtų ne tik pasitikrinti sveikatą, bet ir pasiskiepyti. Daugybė tropinių ligų, pavyzdžiui, maliarija, yra ypač pavojingos, todėl specialius vaistus medikamentus gali tekti vartoti kelias savaites ar net pusę metų prieš kelionę. Tik taip galėsite užsitikrinti maksimalią apsaugą.

5. Suplanuokite dieną prieš išvykstant
Pirmoji jūsų naktis kaip sutuoktinių porai turėtų būti romantiška ir visiškai atpalaiduojanti. Tad jei nuspręsite į povestuvinę kelionę vykti praėjus dienai po vedybų, naktį galite praleisti viešbutyje, esančiame netoli oro uosto. Taip išvengsite įtampos ir nerimo. Jeigu trokštate vedybinį gyvenimą pradėti ypač prabangiai, galite užsisakyti sraigtasparnį, kuris nuskraidins jus iš šventės vietos tiesiai į oro uostą. Tai būtų nepamirštama akimirka ne tik jums, bet ir svečiams.

6. Reikalaukite geriausio
Jei manote, kad jaunavedžiams bus iš karto pasiūlyta geresnė vieta viešbutyje ar lėktuve — klystate. Tačiau tai nereiškia, kad negalite pabandyti! Nepirkite lėktuvo bilietų per mokinių atostogas ar didžiąsias šventes, o registruodamiesi viešbutyje pasakykite, kad esate jaunavedžiai. Taip bus didesnė tikimybė gauti patinkančias vietas. Jei pirkdami kelionės bilietus būsite dar ir pasipuošę bei pasitikintys savimi, galbūt jums nusišypsos sėkmė skristi pirmąja klase.

 

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (3)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.