Vestuvės.lt
Verta žinoti
9 ir pusė minutės (9)

Devynios su puse savaitės neprailgsta, kai esi mylimojo glėbyje. Tačiau tam tikrais atvejais norėtųsi, kad viskas vyktų kur kas greičiau. Net jeigu tikslas lieka tas pats — kuo ilgiau būti mylimojo glėbyje.
Eglė Zubkauskaitė

Kur nors toli toli, švelniai rožinio smėlio paplūdimyje, kur šilta ir saulėta, gražu ir miela, kur į žydrą dangų stiebiasi grakščios palmės, kur ir tu — grakšti kaip palmė, deja deja… neįmanoma išjungti šviesos. Tokiu atveju net ir devynios su puse minutės būtų nelengvai pakeliamos žinant, kad kiaurai veriantis mylimojo žvilgsnis ima ir kažkaip nejaukiai praslysta ne visai glotniu tavo kūno paviršiumi.
Kiekviena moteris, kuri turi JĮ, iš karto supras, apie ką kalbame. Toms, kurios JO neturi, galime drąsiai teigti — nepaprastai pasisekė. Anaiptol kalbame ne apie mylimąjį, o apie nekenčiamą celiulitą.
Tas pačias kankinamas, mūsų netobulumams užfiksuoti pakankamas devynias minutes galime panaudoti priešingam — mums palankiam efektui pasiekti. Tik tas 9 minutes turėsime praleisti ne mylimojo glėbyje, o
su kremu „Adonia“. Naujas ypač veiksmingas kremas nuo celiulito visas moteris lengvai perkels į laimingųjų gretas. Tų, kurios nebeturi celiulito. O mylimasis, žinodamas, kad sulauks nei daug, nei mažai — tobulybės, palauks.
Viena pagrindinių celiulito atsiradimo priežasčių yra silpstančios kamieninė odos ląstelės. Nuo 22 metų žmogaus odos ląstelės tampa nebe tokios aktyvios, žymiai lėčiau regeneruoja. Sulėtėjus odos ląstelių regeneracijos procesams, jose greičiau kaupiasi riebalų ir toksinų. Tai suformuoja apelsino žievelės efektą, vadinamąjį celiulitą. Per nepriklausomus laboratorinius tyrimus nustatyta, kad kremas „Adonia“ vos per 9 minutes sumažina celiulitą net 47 proc. Po 6 savaičių celiulitas sumažėja net 72 procentais. Taigi mūsų atveju skaičius devyni su puse gali būti transformuotas šiek tiek kitaip, bet ne mažiau maloniai — 9 minutės ir pusė rezultato jau pasiekta!
Kremas nuo celiulito „Adonia“ gaminamas naudojant pažangiausią graikišką augalų kamieninių ląstelių technologiją, jo sudėtyje yra net 23 laiko patikrintos augalų rūšys. Visi komponentai veikia kaip ypač aktyvus stimuliatorius, atjauninantis ir vėl pažadinantis snūduriuoti pradėjusias ląsteles. Sveikos kamieninės odos ląstelės padeda odai regeneruoti ir atsinaujindama oda greitai tampa tvirta, lygi ir graži. Malonaus kvapo, greitai įsigeriantis, tinkamas visiems odos tipams kremas nuo celiulito „Adonia“ yra visiškai saugus ir natūralus. Organiniai greipfrutų, citrinų žievelių, morkų sėklų, laurų, imbierų, rozmarinų, kiparisų ir karčiųjų citrinmedžių aliejai, kamieninės augalų ląstelės – prabangi kremo formulė, padedanti pasiekti stulbinamų rezultatų net ir naudojant namie. Žinoma, atliekant profesionalų masažą specializuotame grožio salone efektas bus dar geresnis.
 

Norėdami įsigyti kremą „Adonia“,
skambinkite telefonu 8 52 799 666
arba apsilankykite svetainėje:
www.adonialegtone.lt

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (9)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.