Vestuvės.lt
Verta žinoti
Italų grožio salonas MG Italija įsikūręs pačiame Vilniaus centre (4)

Mūsų grožio salone teikiamos šios paslaugos: vyrų, moterų ir vaikų kirpimas, dažymas, daromos proginės šukuosenos. Teikiama ypatinga paslauga vyrams – barzdos (galvos) skutimas. Be to, siūlomos ir visažistės paslaugos: antakių ir blakstienų dažymas, antakių korekcija ir, žinoma, daromas makiažas, kuris pritaikomas kiekvienai progai: dieninis, vakarinis ar specialiai vakarėliui.

Grožio salone MG Italija vyrauja itališka atmosfera. Salone dirbantys meistrai yra parengti italų stilistų, atvykstančių iš Akademijos Lacchini, įsikūrusios Milane. Be to, kiekvieną mėnesį mūsų salone viešintys italai stilistai ne tik apmoko mūsų meistrus, pristato naujas tendencijas, bet ir dirba mūsų salone. Kartą per 1-2 mėnesius vyksta šukuosenų kolekcijų pristatymai.

Grožio salone MG Italija dirbama tik su itališka Tocco Magico produkcija. Klientai turi puikią galimybę įsigyti tuos pačius plaukų priežiūros produktus: šampūnus, kaukes, balzamus, plaukų formavimo priemones, su kuriomis dirba mūsų salono meistrai.

Taip pat pas mus galima įsigyti itališkos bižuterijos: įvairių sagių, žiedų, segtukų šukuosenai papuošti ir pan. Kolekcija yra dažnai atnaujinama.

Brangūs jaunavedžiai italų grožio salone MG Italija daromos šventinės šukuosenos vestuvėms. Bendradarbiaujame su gėlių salonu, todėl šukuosenas, pagal pageidavimą, papuošiame gyvomis gėlėmis, priderintomis prie nuotakos puokštelės ir jaunikio gėlės atlape. Taip pat pasirūpiname, kad gėlės būtų pristatomos pas mus į saloną, todėl Jums nebereikia gaišti laiko ir rūpintis gėlėmis.

Mums kiekvienas klientas yra labai svarbus, todėl stengiamės palaikyti puikius santykius su klientais. Kiekvienas iš mūsų yra individualus, turi savo stilių, kiekvienas iš mūsų yra asmenybė ir mes savo salone MG Italija stengiamės tai pabrėžti, paryškinti kiekvieno individualumą

Grožio salone MG Italija meistrai ir stilistai teikia NEMOKAMAS konsultacijas, kaip prižiūrėti plaukus, kokį kirpimą ar dažų spalvą pasirinkti.

NAUJOVĖ!!! Pas mus salone jau galima įsigyti DOVANŲ KUPONĄ.

Nustebinkite brangų žmogų ir padovanokite jam mūsų dovanų kuponą. Dovanų kupono vertę nustatote Jūs!

Italų grožio salone MG Italija sausio 16-30d. vėl viešės italas stilistas Giuseppe iš Akademijos Lacchini, įsikūrusios Milane.

Dėl papildomos informacijos ar užsirašymų, kreipkitės telefonu 85 269 006.
Lauksime Jūsų...

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (4)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.