Vestuvės.lt
Verta žinoti
Kaip vyksta neiškilminga registracija? (4)

 

Norėčiau pasikonsultuoti dėl kuklių vestuvių darbo dieną (be ceremonijų). Kaip vyksta neiškilminga registracija?

 

Mums nepatinka tos standartinės ceremonijos santuokos rūmuose, o ir išeiginėmis dienomis ir dar per Kalėdas švęsti būtų brangu, užsirašėme trečiadieniui prieš Kalėdas. Kaip apsirengti, kiek puošni gali būti suknelė?

 

Salonuose radau pigiau išnuomoti atlasinę nedaug „pūstą“ kreminę suknelę, t. y. korsažas ir sijonas. Kuklesnę, labiau panašią į vakarinę (ir tai nelabai mano skonio) radau truputį brangesnę. Siūtis būtų dvigubai brangiau, bet ir nesinorėtų atrodyti kaip eiliniame gimtadienyje. Kaip galėtų jaunikis apsirengti, jis nenori kaklaraiščio, sako geriau peteliškė.

 

Koks tada kostiumas turėtų būti? Ar ne per daug puošniai atrodysime santuokos rūmuose darbo dieną, skirtą registracijai be ceremonijų, šalia kitų porų? Ar į rūmus reikia ateiti visai kukliai? Bet mus vis vien ateis pasveikinti prie rūmų draugai, nors ir nerengiame didelės šventės, tik nedidelė vakarienė artimiesiems dešimčiai žmonių? Ką daryti po registracijos iki šventinės vakarienės?

 

Norėtųsi vis tiek nors ir kukliau "pažymėti" šią dieną, bet nors kiek, kad būtų, ką prisiminti.

 

Nusprendę tuoktis be iškilmių, darbo dieną, Jums ir Jūsų liudininkams tiesiog reikia ateiti į santuokos registracijos kabinetą nurodytą valandą ir Jūsų santuoka bus įregistruota per 10–15 minučių.

 

Pasirinkus neiškilmingą ceremoniją rūbai turėtų būti kuklesni. Tokią dieną patarčiau dėvėti šviesių atspalvių trumpą popiečiui ar kokteiliui tinkančią suknelę, kostiumėlį su sijonu ar kelnėmis, iškilmingumo suteiktų daili skrybėlaitė.

 

Jaunikis turėtų dėvėti kostiumą su priderintais prie suknelės aksesuarais: kaklaraištis arba kaklaskarė su liemene. Peteliškė šiuo atveju nerekomenduojama, nebent ji būtų spalvota ir dėvima su tos pačios spalvos liemene.

 

Po ceremonijos susiorganizuokite šaunią fotosesiją, gamtoje arba studijoje, juk vestuvių išliekamoji vertė — fotografijos. Svečius geriausia kviesti tiesiog į pobūvio vietą, nes žiemą maloniausia leisti laiką jaukioje patalpoje. Kad tai nebūtu įprastas vakarėlis, užsisakykite šaunius muzikantus ir jūsų svečiai tikrai bus užimti. Jei pageidaujate išskirtinio scenarijaus, pagalbos kreipkitės į vestuvių organizatorius.

 

Sėkmės!

Lina

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (4)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.