Vestuvės.lt
Verta žinoti
SANTUOKA IR KRAUJO GRUPĖ: Ar tinkate vienas kitam? (0)

0–I grupės ir vyras, ir moteris

Labai gerai, jei jie turi bendrų interesų ir jų amžius skirtumas — keleri metai. Tokiu atveju jie supras vienas kitą iš pusės žodžio.

0–I grupės vyras ir A(II) grupės moteris
 
Puikus derinys. Jis daug dirba, stengiasi aprūpinti šeimą, ji — nuoširdžiai remia jo pastangas. Tačiau jeigu jis taps diktatoriumi, žmona paprasčiausiai jį paliks.

0–I grupės vyras ir B(III) grupės moteris

Pakankamai harmoninga pora. Tačiau jei moteriai labiau seksis darbe, uždirbs daugiau pinigų, vyras gali pradėti jaustis nevisavertis ir tuomet jų santykiuose gali įsivyrauti pavojingas štilis.

0–I grupės vyras ir AB(IV) grupės moteris

Jis padarys viską, kad išpildytų visus jos norus. Jie mylės vienas kitą ilgai, galbūt net amžinai, bet tik su sąlyga — jei ji bus tolerantiška jo trūkumams.

A(II) grupės vyras ir 0–I grupės moteris

Ideali santuoka. Jie puikiai papildo vienas kitą: jis — stiprus, bet kartu ir švelnus, ji — žavinga ir aktyvi.

A(II) grupės ir vyras, ir moteris

Jų vienodas požiūris į vaikų auklėjimą, šeimos gerovę. Abu drauge gali kalnus nuversti. Nepakenktų susirasti bendrą malonų užsiėmimą, kad neišblėstų aistra.

A(II) grupės vyras ir B(III) grupės moteris

Sėkminga santuoka, bet tik tol, kol žmona domisi ir pasitiki vyru. Jeigu jis ims riboti jos laisvę, šeimos lizdeliui iškils didelis pavojus.

A(II) grupės vyras ir AB(IV) grupės moteris

Didelių sunkumų šiai porai neturėtų iškilti. Abu vertina savo šeimos ramybę, tačiau tai gali turėti ir neigiamos įtakos: be aistros ir šilumos sutuoktinių santykiai gali išsikvėpti.

B(III) grupės vyras ir 0–I grupės moteris

Šioje šeimoje daug kas priklauso nuo moters. Jei ji gerbs, palaikys, nuolat girs savo vyrą, jis atsakys tuo pačiu. Jei ne — šilumos jis pradės ieškoti už šeimos ribų.

B(III) grupės vyras ir A(II) grupės moteris

Jeigu vyras ramaus ir nuolankaus charakterio, tai žavesio šiai porai tikrai netrūks. Bet santuoka ilgai netvers, jei jis bus kvailai užsispyręs, nuolat įrodinės savo tiesas ir nepaisys moters nuomonės.

B(III) grupės ir vyras, ir moteris

Bendro gyvenimo pradžioje greičiausiai iškils sunkumų — abu stengsis įpratinti partnerį prie savo gyvenimo ritmo. Tačiau vėliau — taps geriausiais draugais.

B(III) grupės vyras ir AB(IV) grupės moteris

Jie galėtų būti ne tik vyras ir žmona, bet ir sesuo su broliu — toks stiprus ryšys juos sieja. Tarpusavio supratimas jiems padės įveikti visas negandas.

AB(IV) grupės vyras ir 0–I grupės moteris

Jie gali būti puikūs verslo partneriai, tačiau susituokusiems jiems bus sunku suprasti vienam kitą. Jei tarp jų nebus pagarbos ir pasitikėjimo, santuoką neišgelbės net ir puikus seksas.

AB(IV) grupės vyras ir A(II) grupės moteris

Aistringa moteris ir sentimentalus vyras — visai sėkminga sąjunga. Visus sunkumus geriausia spręsti abiem kartu — kad nekiltų painiavos.

AB(IV) grupės vyras ir B(III) grupės moteris

Jie gali sukurti tvirtą ir laimingą sąjungą. Tai todėl, kad … jie absoliučiai skirtingi, bet laibai myli vienas kitą.

AB(IV) grupės ir vyras, ir moteris

Jie turi bendrą tikslą, bendrų vertybių, tačiau visa kita…Būkite atsargūs: vienas kitą pažinę iki smulkmenų galite labai nusivilti.

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
   

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.