Vestuvės.lt
Verta žinoti
Sveikiname konkurso „Gražiausia daina vestuviniam šokiui" nugalėtoją! (4)
„Šokiai suartina...“ — su tokiu šūkiu klubas Šokiai.lt ir portalas vestuves.lt skelbė konkursą GRAŽIAUSIA DAINA VESTUVINIAM ŠOKIUI!

Šokiui būtina tinkama muzika. Beveik kiekviena pora turi mėgstamos grupės melodiją ar romantišką dainą, kuriai skambant susipažino. Taigi sumanėme išrinkti gražiausią, kuria tapo Ronan Keating daina „When you say nothing“, o prizas — klubo „Šokiai.lt“  dovanojamos 5 privačios pirmojo vestuvinio šokio pamokos pagal išrinktą gražiausią vestuvinio šokio dainą atitenka Mildai (su nugalėtoja susisieksime nurodytu el. paštu)!

Dėkojame visiems dalyviams aktyviai siūliusiems savo mylimiausias dainas! Taip pat dėkojame ir partneriams — klubui „Šokiai.lt“ už įsteigtą prizą.

Pirmasis jaunųjų šokis — ypatingas, kupinas jaudulio ir romantikos. Profesionalai jūsų vestuvių šokį pavers įsimintiniausiu gyvenimo įvykiu. Mamos brauks ašaras, draugės baltai pavydės, tetos turės ką prisiminti, o vyrai — žavėsis. Turbūt nėra nieko smagiau, kai su savo partneriu gali užtikrintai suktis vienu ritmu. Šokiu galėsite pasaldinti medaus mėnesį ar praskaidrinti eilinį šiokiadienio vakarą.

Daugiau informacijos apie klube „Šokiai.lt“ rengiamas šokių pamokas rasite:

Tel./faksas: +370 5 247 23 33
Mob.: +370 655 025 76
El.paštas: info@sokiai.lt
www.sokiai.lt

 Mylėkite ir būkite mylimi!

Vestuvės.lt kolektyvas

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (4)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.