Vestuvės.lt
Verta žinoti
Tėvai iškėlė ultimatumą, jei nebus brolių, nebus nė vieno iš jų šeimos (12)

Laba diena.

Labai prašau padėti ar patarti, ką daryti, kaip elgtis....

O buvo taip :) Mes (aš ir mano draugas) esame pažįstami jau daug metų (7,5 metų). Dabar atėjo toks momentas, kad nusprendėm pagaliau susituokti. Tarp mūsų yra viskas lyg ir gerai, gerai sutariam. Visa problema yra jo šeimoje. Jis yra iš 6 vaikų šeimos - 3 seserys ir 2 broliai. Visi jau sukūrę savo šeimas, jis kaip jauniausias, dar ne (jam 25m). Tarp manęs ir jo šeimos jaučiu, kad yra įtampa, o ypač tarp jo brolių, nežinau kodėl, bet jaučiu iš jų pusės kažkokį kvailą pavydą, panieką ir dar kažką tokio mane žeminančio. Kai būna koks susiėjimas, jaučiu, kad esu nepageidaujama.

Jo tėvai įpratę visada apie visus vaikus, marčias, žentus viską žinoti, net iki smulkmenų, o dar kas labiausiai man nepatinka, kad įpratę ir mėgsta visur kištis, vadovauti ir pamokslauti. Man visiškai nepatinka, kai tuos visus pamokslus nukreipia į pvz. kokios visos marčios blogos, tik jų du sūneliai alkoholikai vargšai niekada nekalti, o trečiasis, mažiausias, jau tiek pamintas po mano padu, kad tėvams nieko nepasakoja, nuo manes gauna į kailį, jei ką papasokoja tėvams ir pan. ABSURDAS kažkoks.

 Na, o dabar, kai mažiausias užsiminė apie mūsų vestuves, tą pačia minute prasidėjo planavimas - kiek jų giminėj yra žmonių, ar visus kviesti, kokioj jų ūkio vietoj (nes gyvena kaime) vyks viskas. Ir man susidarė toks įspūdis, kad aš tose vestuvėse nedalyvausiu :)

 Tikrai žinau, kad savo vestuvėse, savo šventėje nenoriu matyti jo abiejų brolių. Kodėl? Todėl, kad tikrai žinau, kad tada bus ne šventė, o pragaras kažkoks. Pagrindinė pragaro priežastis - alkoholis, o po to, jau neprognozuojama. Taip kaip aš esu nepageidaujama jų šeimoj, taip jie nepageidaujami mūsų šventėj. Mano draugas tam pritaria. Mes norim tikros šventės (su mieliausiais žmonėmis ir minimumu alkoholio). Jo tėvai iškėlė ultimatumą, jei nebus brolių, nebus ne vieno iš jų šeimos. Ir dar - Kas čia per vestuvės? Tik vieną dieną, beveik be alkoholio, be muzikantų?

Pasirodo, kad jiems vestuvių reikia tik tam, kad galėtų gerai prisigerti ir paūžti. Čia mūsų norai su jų norais nesutampa.
Aš tikrai nenoriu konfliktų, todėl nebežinau ką ir bedaryti. Naktim nebepamiegu ramiai, per sapnus baruosi su jais.

Tik žinau, kad noriu savo šventėje matyti savo šeimą. Na o jei jau bus mano šeima, tai turėtų būti ir jo. Sutinku, tik be jo brolių, na o čia ir iškyla ultimatumas... Negi turėsių aukotis, ir tam, kad nekiltų karas, nekviesti nieko, o nueiti ir tik susirašyti, bet tada vistiek bus KONFLIKTŲ, kam jų vistiek nekvietėm, nors į kavinę būtume nuėję ar kažkas pan. o aš jų nė matyt nenoriu ..... Žodžiu užburtas ratas.

Nežinau ar susigaudėte ką norėjau parašyti, ko norėjau paklausti, bet labai tikiuosi, kad bent pora žodžių ištarsit(parašysit :)). Labai prašau padėti surasti man sielos ir VISKO ramybę.

Iš anksto LAAABAI dėkoju.
Loreta.


Labas,

 Man atrodo, parašei pakankamai aiškiai – negali apsispręsti, ar surengti šventę dviems žmonėms, t.y. sau ir savo draugui, bet po to kentėti draugo šeimos priekaištus ir apkalbas, ar surengti šventę draugo šeimai, visą šventę kentėti dantis sukandus, o paskui taip pat klausyti apkalbų ir priekaištų, tik kitais klausimais.

Yra variantas ir visiškai šventės nedaryti – bet konfliktų greičiausiai vis tiek bus. Nežinau, ar pavyks surasti sielos ramybę – panašu, kad bet kuris sprendimas bus skausmingas. Kaip supratau, draugas tave palaiko. Tai jau neblogai. Gal su jo palaikymu pavyks nuspręsti, kieno norai šiuo atveju turi būti svarbiausi – jūsų abiejų ar aplinkinių? To tau ir linkiu!

Grytė

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (12)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.