Vestuvės.lt
Verta žinoti
Žiedas kaip asmenybės išraiška (4)

Vestuvinių žiedų karalystė įvairiapusė kaip šiuolaikinis pasaulis, nepakartojama ir unikali kaip Jūsų meilė. Jūsų meilė nusipelno paties geriausio! Būtent todėl žymiausi pasaulio juvelyrai unikalius vestuvinius žiedus kuria naudodami naujausias technologijas.

Tai pasakojimas apie legendinį MEISTER prekės ženklą, kurio gaminiais dabar puošiasi ir Lietuvos jaunavedžiai. Vokietijos juvelyrų tikslumą, kūrybines idėjas ir ypatingą dizainą vienija vienas vienintelis žodis, apibūdinantis MEISTER prekės ženklą — tai žodis „meilė“.

Kokybė. Gaukite ją

Anot GRENARDI juvelyrinių dirbinių kompanijos direktorės Eglės Juozaitienės: „MEISTER kuria puikios kokybės vestuvinius žiedus ir stebina ne tik originaliu dizainu, bet ir gamybos technologijomis. Pirma, MEISTER pirmoji kompanija, kuri pradėjo kalti žiedus iš vientisos medžiagos plokštelės, todėl žiedai neturi jokių sujungimų! Kompanija nuolat tobulina technologijas ir domisi naujausiais mokslo pasiekimais. Šio prekės ženklo juvelyrai daug kartų tikrina ir įvertina kiekvieną žiede inkrustuojamą briliantą MEISTER briliantų laboratorijoje. Tik ekspertui pripažinus, jog brilianto spalva ir švarumas garantuoja aukščiausios kokybės standartą, prasideda briliantų kelias pas Jus”.

Individualus dizainas. Sukurkite patys

Tuoktuvių akimirka tiek ypatinga ir individuali, kiek skirtingų žmonių sujungia savo gyvenimus. Vestuvinis žiedas gali daug papasakoti apie juos. Vis daugiau jaunavedžių pageidauja sukurti unikalų žiedą, atitinkantį jų skonį. „MEISTER — tai raktas nuo durų, už kurių yra individualumas. MEISTER juvelyrai sukurs būtent tai, ko Jūs pageidausite. Specialisto konsultacijos metu Jums tereiks tik išsirinkti bangųjį metalą ar brangiųjų metalų kombinaciją, briliantus ir stilių. MEISTER juvelyrai įgyvendins Jūsų idėjas, sukurs unikalius, originalius ir harmoningus vestuvinius žiedus, atitinkančius Jūsų pageidavimus ir ketinimus“ — aiškina Eglė Juozaitienė

Asmeninė žinia. Išreikškite tai

Originalus dizainas ir asmeninė žinia, tai padarys Jūsų žiedus nepakartojamais. MEISTER graviravimo darbų, atliekamų su lazeriu, unikalus tikslumas ir nuolatinis tobulėjimas atveria naujas nesibaigiančias galimybes. Išlaisvinkite savo fantaziją ir kūrybines idėjas, nes dabar Jūs galite daryti absoliučiai viską — nuo Jūsų asmeninio parašo arba Jūsų mylimo žmogaus piršto antspaudų iki eilėraščio apie meilę miniatiūrinio teksto pavidalu.

MEISTER vestuviniai žiedai — tai unikali technologija, ideali kokybė, originalumas ir individualumas!

„Grenardi“ Jums dovanoja dovanų kuponą. Įsigykite žiedus pas mus ir spausdintinį bei graviravimą ranka gaukite nemokamai. Atsispausdinkite dovanų kuponą čia!

MEISTER vestuvinius žiedus galima įsigyti:

„Grenardi“ parduotuvėje
Saltoniškių g. 9, PLC Panorama, Vilnius
Tel: +370 52052761
www.Grenardi.lt

FOTO GALERIJA
Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (4)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.