Vestuvės.lt
Privatumo politika

Siekdama įrodyti savo nuostatą ginti skaitytojų privatumą, NEO-PRESS viešai atskleidžia bendrovės svetainėje naudojamus informacijos rinkimo ir platinimo metodus.

Vestuves.lt svetainėje pateikiamose konkursų ir anketų užpildymo formose lankytojų gali būti prašoma pateikti asmeninę informaciją (pavyzdžiui, nurodyti vardą, savo telefono numerį, el.pašto adresą) bei demografinius duomenis (pavyzdžiui, amžių ar lytį). Lankytojo asmeniniai duomenys gali būti panaudoti tuo atveju, jei mums būtinai reikėtų su juo susisiekti. Renkami demografiniai duomenys taip pat gali būti naudojami siekiant vestuves.lt svetainę geriau pritaikyti konkretaus lankytojo poreikiams, demonstruoti specialiai pagal jo poreikius atrinktą turinį.

Vestuves.lt svetainėje gali būti nuorodų į kitų asmenų, įmonių ar organizacijų interneto tinklalapius. NEO-PRESS nėra atsakinga už tokių interneto tinklalapių turinį ar jų naudojamus privatumo užtikrinimo metodus.

Apie Vestuves.lt svetainės lankytojus surinkti duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ir pakeitimų. Pagal savo pasirašytus duomenų apsaugą apibrėžiančius susitarimus, NEO-PRESS darbuotojai yra įsipareigoję trečiosioms šalims neatskleisti ir neplatinti darbo vietoje gaunamos informacijos apie bendrovės klientus, įskaitant ir Vestuves.lt svetainės lankytojus. Patalpa, kurioje laikomi surinkti duomenys, yra apsaugota nuo bendrovėje nedirbančių asmenų prieigos. Vestuves.lt portalo lankytojų duomenis sauganti duomenų bazė yra apsaugota nuo neleistinos prieigos per kompiuterinius tinklus. Jei dėl Vestuves.lt svetainės lankomumo duomenų rinkimo ir naudojimo metodų Jums iškiltų klausimų, maloniai prašome susisiekti su mumis el. paštu info@vestuves.lt
 

 


Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.