Vestuvės.lt
Grožis ir sveikata
4 grožio dietos (0)

Prieš vestuves visai nesunku, nebrangu ir tikrai įmanoma atgaivinti veido odą pasirinkus vieną iš keturių grožio dietų. Šių dietų tereikia laikytis savaitę, o paskui galima vėl valgyti įprastą, bet geriausia sveiką maistą.

1 BŪDAS
• Valgiaraštį sudaro žalios daržovės ir vaisiai, riešutai, alyvuogės, košės, virtos su vandeniu, šviežiai spaustos sultys, rupi duona. Taip pat galima valgyti jogurtą, gerti kefyrą, žaliąją ir žolelių arbatas.
• 1 kartą per dieną galima valgyti virtų daržovių, daržovių troškinių ar daržovių sriubos, 2 virtus kiaušinius be majonezo. Jei gaminate daržovių salotas, apšlakstykite jas aliejumi ir citrinos sultimis. \

2 BŪDAS
• I diena — gerti tik vandenį ir neriebų kefyrą.
• II diena — gerti tik vienos rūšies vaisių sultis (pvz., tik skiestas citrinų, apelsinų, mandarinų) arba kaulavaisių: vyšnių, trešnių, persikų, abrikosų.
• III diena — valgyti tik vienos rūšies vaisius.
• Likusių keturių dienų valgiaraštį turi sudaryti tik vaisiai, daržovės, riešutai ir medus.
Vaisius ir daržoves galite valgyti atskirai, taip pat galite juos maišyti. Jei valgote duoną, geriausia rinkitės rupią ruginę, be mielių.
Trečią dieną rekomenduojama gerti kefyrą, išrūgas, jogurtą ir sultis.

3 BŪDAS
Visas septynias savaitės dienas galima valgyti tik košes: avižinių dribsnių, perlinę, ryžių, grikių, sorų. Svarbiausia, kad košes virtumėte su vandeniu, nedėtumėte į jas cukraus ir sviesto.
Iš gėrimų galima gerti kefyrą, jogurtą ir mineralinį vandenį (iki 2 litrų per parą).

4 BŪDAS
• Per septynias savaitės dienas per pusryčius, pietus ir vakarienę reikia valgyti avižinius dribsnius („sausus pusryčius“) su sultimis, jogurtu ar liesu pienu. Tarp pagrindinių valgymų galima valgyti džiovintus vaisius, salotas, virtus kiaušinius (ne daugiau nei 1 per dieną), gerti kefyrą, jogurtą, sultis.
• Pasirinkus bet kurią dietą patartina per parą suvartoti ne mažiau nei vieną šaukštą augalinio aliejaus (geriausia alyvuogių). 

SVARBU laikantis bet kurios dietos gerti vandens, žolelių arbatos ir per dieną būtinai suvartoti nors šaukštą augalinio aliejaus (geriausia alyvuogių). Taip pat atsisakykite žalingų įpročių ir dar — gerai išsimiegokite…

Saulės Jonušaitytės nuotrauka

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
   

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.