Vestuvės.lt
Grožis ir sveikata
BERNVAKARIS: kaip išvengti sunkių pagirių (5)

Niekas nedrįsta ginčytis, kad bernvakaris yra svarbus įvykis kiekvieno jaunikio gyvenime. Paskutinis vakaras, kai jis ramia galva galės leisti vakarą o gali ir naktį vyriškoje kompanijoje. Kai jo negrauš sąžinė arba namie laukianti žmona. Kai jis ūš ir linksminsis, pramogaus ir gers. Toks  tas paskutinis viengungio vakarėlis. Ir blogiausia, ką galima padaryti — suruošti bernvakarį dieną prieš vestuves… Užtinusios akys ir ryškiai išreikštos pagirios nėra ta vestuvių dieną jaunikį puošianti detalė. Ypač jo išrinktosios (ir jos mamytės) akyse.

Jei vis tik sumanei švęsti bernvakarį vestuvių išvakarėse, pasinaudok keliais patarimais, kaip išvengti pagirių.

 • Negerk ant tuščio skrandžio! Atvirkščiai — prieš vakarėlį sudorok sočią ir  riebią vakarienę. Riebalai trukdo alkoholiui patekti į kraują.
   
 • Prieš, per ir po vakarėlio gerk daug mineralinio vandens. Taip atstatysi mineralų, ypatingai druskos, balansą organizme. 
   
 • Pastoviai kramsnok. Žemės riešutai, bulvių traškučiai, alyvuogės yra sūrus ir riebus maistas — būtent toks, kokio tau šiandien reikia. Derink malonumą su dar didesniu malonumu. Ir nauda taip pat.
   
 • Niekada nemaišyk gėrimų. Auksinė taisyklė - jei geri, gerk vis stipresnius gėrimus. Jei pradėjai nuo vyno, neužbaik alumi, jei geri degtinę, neužgerk jos šampanu.
   
 • Kuo saldesnis alkoholinis gėrimas, tuo sunkesnės pagirios. Keista, bet tiesa.
   
 • Jei negali išsirinkti, ką gerti: džiną, degtinę ar brendį, apsistok ties vienu iš pirmų dviejų. Pasirodo, tas pats išgertas brendžio kiekis sukelia daug sunkesnes pagirias…
   
 • Nelauk ryto, tuoj po vakarėlio išgerk vaistų nuo galvos skausmo. Jei pagirių neišvengsi, jos bus daug lengvesnės.
   
 • Jei vis tik ryte prisėlina pagirios, kovok su jom sūriais pusryčiais. Arba apsunkink savo būklę saldžiais patiekalais. Tik neužmiršk — apsunkinęs šią dieną, rizikuoji apsunkinti ir likusį gyvenimą.
   
 • Ir, pabaigai, seniausiai patikrintas ir geriausiai veikiantis patarimas nuoširdžiai norintiems vestuvių dieną jaustis ir atrodyti fantastiškai: NEGERK!
Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (5)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.