Vestuvės.lt
Grožis ir sveikata
Įdegis be jokių spindulių! (3)

Graži, palepinta, natūraliai ir sveikai įdegusi oda be jokių UV spindulių. Ar tai įmanoma? Taip! Tokių Holivudo žvaigždžių kaip Jessica Simpson, Paris Hilton, Kelly Clarkson simpatijas Amerikoje užkariavęs savaiminio įdegio salonų lyderis „Mystic Tan“ jau atkeliavo ir į Lietuvą. Tad dabar per labai trumpą laiką galėsi tapti žavia ir kerinčia vakarėlio, gimtadienio ar net vestuvių puotos karaliene!

Greitas ir be UV spindulių holivudinis įdegis

Salone apsilankiusi tik kartą per savaitę galėsi atrodyti graži ir pailsėjusi, lyg būtum ką tik grįžusi iš ilgų romantiškų atostogų saulėtame paplūdimyje. Pagrindinė žinia, kurią „Mystic Tan“ skleidžia savimi besirūpinančioms moterims, yra ta, kad dabar jau bet kada gali atrodyti kaip tikra žvaigždė ir mėgautis Holivudo mada čia ir dabar visiškai sau nekenkdama...

Speciali „Mystic Tan“ technologija buvo sukurta atsižvelgiant į visus šiuolaikiškos ir rafinuotos, savimi besirūpinančios moters poreikius – aukščiausia įdegio kokybė vos per vieną minutę ir nėra jokių sveikatai kenksmingų UV spindulių.

Visame pasaulyje autoritetingos sveikatos organizacijos vis garsiau kalba apie tai, kad saulės ir soliariumų skleidžiami spinduliai yra kenksmingi – jie sukelia odos vėžį. Be to, kur kas greičiau sendina odą. Į visa tai atsižvelgdama Amerikos rinkos lyderė „Mystic Tan“ klientams pasiūlė išeitį.

Odą padengia lygiai

Trivalentis cukrus ir natūralūs alavijų ekstraktai — tokia „Mystic Tan“ įdegio produktų sudėtis.  Savaiminį įdegį lemiantis trivalentis cukrus žinomas jau nuo 1920 metų. Siekiant idealaus rezultato, kiekvienas odos milimetras turi gauti lygiai tokį patį kiekį savaiminio įdegio medžiagos. Būtent „MysticTan“, panaudodama trivalentį cukrų, rado būdą, kaip tai padaryti. Patentuota technologija „Magne Tan” veikia taip: išpurškiama įdegio dulksna įkraunama neigiamu krūviu, o kadangi žmogaus kūnas yra teigiamo krūvio, įdegio kremas pasiskirsto visiškai lygiai ir tik vienu sluoksniu. Dėl to įdegis yra tolygus ir atrodo taip pat natūraliai, lyg būtumėte keletą savaičių praleidusi saulėtame kurorte. Skirtumas tik tas, kad ši priemonė nedaro jokios žalos.

Kaip pasiruošti įdegiui?

Viskas labai paprasta. Specialistai, sukūrę šią savaiminio įdegio technologiją, pataria prieš einant į savaiminio įdegio saloną nušveisti negyvas odos ląsteles. Geriausiai tam tiks „RefiningMyst” — viso kūno odos šveitiklis. Šioje unikalioje priemonėje yra ir natūralių vaisių sulčių, kurios švelniai valo odą, pašalina negyvas odos ląsteles, atveria poras. Po kūno šveitimo procedūros rekomenduojama naudoti odos senėjimą stabdantį drėkinamąjį losjoną „RevitalizingMyst“. „RevitalizingMyst“ SPA buteliuke yra daug žaliosios arbatos ekstrakto, kolageno, elastino, vitamino E.

Nuolat  valoma ir drėkinama oda ne tik geriau įdega, šios puikios priemonės atkuria odos struktūrą, suteikia jai elastingumo, drėkina, suvienodina atspalvį ir stabdo senėjimo procesą.

„SkinSpa” seansai, taip pat kaip ir įdegis „MysticTan” kabinoje, trunka tik vieną minutę!

Ši puiki odos priežiūros linija, prilygstanti savaitgaliui, praleistame SPA centre, gali būti naudojama net jei ir nenorite po to mėgautis įdegiu.

Prieš įdegį — dušas ir jokio kremo

Prieš einant į procedūrą patariama nusiprausti po dušu ir ant kūno bei veido netepti jokio kitų gamintojų kremo ar pudros. Šiuose produktuose gali būti aliejų ir kitų komponentų, dėl kurių jūsų oda gali įdegti nelygiai. Tačiau prieš pat procedūrą galėsite odą sudrėkinti kremu „MysticStart“, sukurtu specialiai savaiminio įdegio procedūrai.

Na, o procedūros metu rekomenduojama dėvėti kepuraitę, naudoti apsauginius akinius, nosies kamštelius. Kaip elgtis kabinoje, patars balso gidas. Jis išsamiai pasakys, kaip ir kada pasisukti, kad įdegio kremo dulksna kristų tolygiai ir oda taptų tobulai graži.

Natūrali žolė ir apelsinai

Vilniuje atidaryto salono „Mississippi“ šeimininkai stengėsi, kad jų klientai pasijustų kuo jaukiau. Išskirtinis natūralaus medžio interjeras, vitrinoje žaliuojanti žolė ir apelsinų medeliai leis atsipalaiduoti ir dar labiau pasimėgauti kūną gražinančia stilinga, pasaulio žvaigždžių pripažinta natūralaus savaiminio įdegio procedūra. Na, o po seanso lauks specialiai Jums spaustos šviežių apelsinų sultys! Juk padaryti sau ir kitiems mažytę šventę
taip lengva...

Laukiame Jūsų salone „Mississippi“ (Vokiečių g., Vilnius) 18 a. Tel. (8–5) 212 23 33

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (3)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.