Vestuvės.lt
Grožis ir sveikata
Kaip ir kuo puošti galvą? Klausimai stilistui (2)

Kuo puošti galvą vestuvių dieną? Ką pasirinkti — skrybėlę ar nuometą, karūnėlę, smulkias gėlytes ar keletą šių puošmenų? Į būsimų nuotakų klausimus atsako L. Dailidavičienė.

NUOMETAS AR KARŪNĖLĖ?

Kada geriau rinktis nuometą, o kada tik karūnėlę arba puošti šukuoseną gėlėmis? Suknelė atvira nugara, todėl gražiai atrodo atidengti pečiai, bet užsidėjus nuometą viskas pasislepia, nugara užsidengia ir tarsi dingsta pusė suknelės grožio…

Prie pasirinktos suknelės šukuoseną labai tiktų puošti gyvų gėlių kompozicija: tai suteiks romantiškumo ir jaunatviškumo. Karūnėlė taip pat būtų neblogai, jei suknelė siuvinėta karoliukais. Nepamirškite įvairių segtukų ir sagių, kurios atitiktų suknelės puošybos elementus. Jei norėsite dėtis nuometą, jis turėtų būti dviejų sluoksnių ir nepūstas, ir sekite jį kuo žemiau po šukuosena.

NUOMETAS, KARŪNĖLĖ IR SMULKIOS GĖLYTĖS?

Ar galiu plaukus puošti smulkiomis dirbtinėmis gėlytėmis, jei dėsiuosi nuometą ir karūnėlę. O gal ko nors reikėtų atsisakyti?

Prie nuometo pasirinkite ką nors vieną — arba karūnėlę, arba gėlytes. Nebijokite atrodyti pernelyg kukliai, paprastai būna priešingai.

SKRYBĖLAITĖ AR NUOMETAS?

Galima dėtis tiek skrybėlaitė, tiek nuometą. Tik tai yra visiškai skirtingi stiliai. Prie drabužio, kur dera nuometas, ne visada tiks skrybėlaitė ir atvirkščiai. Jei suknelės stilius romantiškas ar klasikinis, geriau tiktų nuometas, o jei ekstravagantiškas ar retro, galite pamėginti užsidėti skrybėlaitę.

Skrybėlė yra labai išraiškingas aksesuaras, ne visada tinkantis prie veido, ar dėl jauno amžiaus. Jei pasirinkote netradicinę vestuvinę suknelę, tarkim, kostiumėlį (gali būti su kelnėmis ar su sijonu), galite dėvėti ir skrybėlę.

Skrybėlę rinkitės atitinkančią drabužio stilių, tokios pat spalvos, kaip ir rūbai, arba bent jau dekoruotą tokia pat spalva. Ir svarbiausia, ji turi būti vestuvinė arba vakarinė, o ne skirta prisidengti nuo saulės.

KUR NUSIPIRKTI VESTUVINIŲ GALVOS PAPUOŠALŲ?

Kur Vilniuje galima nusipirkti vestuvinių galvos papuošimų ir kur galima nebrangiai pasidaryti gražią šukuoseną?

Vestuvinių aksesuarų galima įsigyti daugelyje vestuvinių rūbų salonuose, specializuotame skyriuje VCUP ir Gariūnų turgavietėje.

AR BŪTINAI VAINIKĖLIS TURI BŪTI IŠ RŪTŲ

Ar galima segėti kokių nors kitų augalų vainikėlį vietoj rūtų, gal yra koks nors kitas variantas, nes bijau, kad rūtos gali sukelti alergiją.

Nuotakos vainikėlis pinamas iš rūtų arba iš mirtų.

AR JAUNAJAI BŪTINAS NUOMETAS?

Ar nuometas būtinas jaunajai ar tiesiog tinka gėlytės plaukuose (plaukai trumpi)? 

Nuometas tikrai nėra būtinas. Bet prie trumpų plaukų galima segti nuometą. Šiuo atveju reikėtų atsisakyti kitų šukuosenos dekoravimo elementų, gėlyčių, sagių, smeigtukų.
Gražiai ir šiuolaikiškai atrodysite, jei šukuoseną puošite gyvų gėlių kompoziciją. Tokiu atveju tikrai nereikia nuometo ar karūnėlės.
Jei tinka prie jūsų suknelės stiliaus, galite dėvėti ir skrybėlaitę. Ji turėtų būti tokios pat spalvos, kaip ir suknelė.

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (2)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.