Vestuvės.lt
Grožis ir sveikata
Makiažas „nude“: natūralumas visada madingas (7)

Vyrai tikina: geriausias makiažas tas, kurio jie nemato. Tačiau tai nereiškia, kad reikia visiškai atsisakyti kosmetikos. Visažistai, dirbantys madų pristatymuose, kviečia dėmesingai pažvelgti į šiuo metu ypač madingo natūralaus, nepastebimo makiažo nude, kuris tiks absoliučiai visoms nuotakoms, techniką.

MAKIAŽAS BE MAKIAŽO?
Ir jaunos merginos, ir vyresnės moterys vis dažniau renkasi natūralų makiažą, kuris byloja apie jų skonį ir saiko jausmą. Šis makiažas vadinamas „nude“ spalvų makiažu. Jį sukurti ne taip paprasta. Svarbiausia taisyklė: rinktis tik natūralius atspalvius ir svarbu nepadauginti!
Nepastebimas makiažas nereiškia, kad jis nepuošia, nepagražina veido bruožų. Tai reiškia tik tai, kad jo nesimato, bet veidas tampa patrauklesnis, gaivesnis, o ar ne taip turi atrodyti nuotaka?

TIK TEISINGOS SPALVOS
Sudėtingiausia parinkti tinkamas spalvas. Jos turi nekeisti, o lengvai paryškinti natūralius veido odos, antakių, lūpų atspalvius. Rusvi, rausvi, smėlio atspalviai atrodo natūraliai, pagyvina veido odos spalvą, suminkština skruostikaulių liniją, sukurdami elegantišką ir harmoningą nuotakos įvaizdį.
Pvz., rudaakėms ir tamsių bruožų moterims prireiks tik minkšto pieštuko ir kakavos spalvos šešėlio. Vedybų specialistai mielai padės pasirinkti tinkamą spalvą, pasitikėkite jų rankų miklumu ir profesionalumu!

KELIĄ PROFESIONALAMS!
Švari, prižiūrėta oda — svarbiausia sąlyga nude įvaizdžiui. Ne mažiau svarbus toninis kremas su apsauga nuo saulės. Jei oda mišri ir į riebumą, biri pudra — būtinybė. Itin svarbi pudros tekstūra, nes ji panaikina blizgesį ir sutvirtina makiažą.
Natūraliam makiažui netinka ypač ryškios blakstienos. Leistinas maksimumas — vienas sluoksnis pilkai juodo arba rudo blakstienų tušo. Apatinių blakstienų dažyti nebūtina.
Jei kalbėsime apie lūpas, tai čia galima paeksperimentuoti, pvz., pasirinkti spalvą, artimą natūraliai lūpų spalvai, bet intensyvesnę, dar vienas variantas — rinktis šiek tiek blyškesnę nei veido odos spalva, o kad lūpos neatrodytų per blankios, ant lūpų dažų užtepti lašelį blizgesio.
Natūraliam makiažui gali prireikti daugiau laiko nei ryškiam. Natūralų makiažą sudėtingiau padaryti, nes reikia mokėti iliuziją paversti realybe. Patikėkite savo vestuvinį įvaizdį patyrusiam specialistui ir jis sukurs tikrą stebuklą!

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (7)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.