Vestuvės.lt
Grožis ir sveikata
Mėnuo iki vestuvių... (0)

Į šventinių planų sąrašą nepamirškite įtraukti svarbiausio dalyko — pasirūpinti savimi!

VEIDO ODOS VALYMAS
Likus maždaug mėnesiui iki vestuvių būtinai užsukite į grožio saloną ir pasitarkite su profesionaliu kosmetologu dėl makiažo, vasarą tinkamos naudoti dekoratyvinės kosmetikos, jūsų odos tipui tinkančių spalvų, atspalvių ir svarbiausia — dėl savo veido odos būklės.
Veido valymą geriausia atlikti ne vėliau nei likus trims savaitėms iki vestuvių. Jums tikrai pravers bent keli veido masažo kursai ir drėkinamosios kaukės.
Jei brangioms grožio kaukėms salone neturite pinigų, paieškokite kaukių receptų ir galėsite jas pasidaryti namuose.

VIENODAS ĮDEGIS
Vasarą dažna nuotaka svajoja apie rusvą, lygų kūno įdegį. Tačiau aktyvi saulė gali ir pakenkti: oda ima luptis, „pasidabina“ raudonomis dėmėmis, alerginiais bėrimais. Todėl nerizikuokite ir negulėkite ilgai prieš saulę net likus iki vestuvių visam mėnesiui.
Rezultatas tikrai bus geresnis, jei saulės voniomis pasimėgausite kasdien po 20 minučių arba, likus mėnesiui iki vestuvių, 5–9 kartus apsilankysite soliariume.

POILSIS
Tai tikrai ne prabanga, o būtinybė, net jei laukia daugybė neatidėliotinų reikalų. Jei vis dėlto negalite sau leisti prieš vestuves atsikvėpti, laikykitės trijų svarbiausių grožio taisyklių: kasdien gerai išsimiegokite, išeikite pasivaikščioti į gryną orą ir gerkite daug vandens.

ŠUKUOSENA, MANIKIŪRAS ir PEDIKIŪRAS
Likus mėnesiui iki vestuvių patartina susirasti kirpėją ir aptarti su juo būsimą savo šukuoseną. Būtinai paprašykite, kad jis „parepetuotų“ ir padarytų bandomąjį variantą, kad vestuvių dieną nebūtų nemalonių staigmenų. Jei šukuosena jums nepatiks, dar turėsite laiko sukurti kitą ar susirasti naują kirpėją.
Labai svarbu pasirūpinti rankų ir kojų oda. Palepinkite rankų odą ne tik kremais, bet ir kaukėmis.
Net jei jūsų bateliai bus uždaromis nosimis, būtinai pasidarykite pedikiūrą. Svarbiausia taisyklė, kad rankų ir kojų lakas būtų tos pačios spalvos. 

Redos Mickevičiūtės nuotrauka

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
   

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.