Vestuvės.lt
Grožis ir sveikata
Nuotakos kaklo papuošalas iš gyvų gėlių. Konsultuoja V. Jucytė (3)

Savo vestuvėms noriu būti ne tik graži ir originali. Teko girdėti, kad yra „gyvų gėlių papuošalų“, tokio ir aš norėčiau, tik neįsivaizduoju kaip jis turėtų atrodyti, tik žinau, kad tai derėtų prie puokštės. Puokštės norėčiau iš smulkių baltų gėlyčių, gal frezijų.

Džiugu, kad jus ieškote naujovių, nes gyvu geliu papuošalai po truputi pamiegami ir nuotaku Lietuvoje.

Kaklo papuošalų gali būti labai įvairių. Pirmiausia jie turi derėti prie jaunosios sukneles, kaklo linijų, papildyti vestuvinę puokštę (tradicines vestuvines puokštes gali ir nebūti, jei pasirinktumėte išraiškingesnį kaklo papuošalą, apyrankę iš gyvę gėlių, gėlėmis dekoruota vestuvinį rankinuką ar gėlėmis puoštus batelius...).

Kaklo papuošalui naudojami ne tik specialiai paruoštų gėlių žiedai ar lapai, bet ir įvairios dekoratyvinės vielutės, karoliukai, angelo plaukai, perliukai, juostelės, medžiagos atraižėlės... Tai priklauso ir nuo jūsų bei floristo fantazijos.

Siūlyčiau kaklo papuošalą užsisakyti gėlių salone, nes tai kruopštumo ir patyrimo reikalaujantis darbas. Tame pačiame salone siūlyčiau užsisakyti ir vestuvinę puokštę ar kt. priedus, nes kaklo papuošalas ir vestuvinė puokštė tūrėtų būti vienodo stiliaus.

Galite apsilankyti ir gėlių salone („Ogmios centro“ gėlių salonas), kur galėtumėte pasižiūrėti keletą pavyzdžių, pavartyti katalogų ar pasikonsultuoti su floristais.

Iki malonaus,

Vaiva

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (3)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.