Vestuvės.lt
Papročiai ir tradicijos
Deimantinės vestuvės (4)

Deimantinės vestuvės — tai rekordinis bendro gyvenimo laikas, ir atitinkamai šios reikšmingos datos simboliu yra gražiausias brangakmenis — deimantas. Be to, tai ne tik brangus ir gražus, bet ir labai tvirtas akmuo. Toks ir vedusiųjų gyvenimas, kurie sugebėjo išsaugoti savo santykius gražius ir tvirtus.

Šią dieną tinka papuošti jų rankas žiedais su deimantu ir padovanoti viską, kas suteiktų jubiliarams pasitenkinimą ir džiaugsmą. Žiedas — daugiareikšmis simbolis.

Deimantinių vestuvių jubiliarai turi kuo džiaugtis ir didžiuotis. Tai graži ir prasminga visos šeimos šventė. Vaikai, anūkai, proanūkiai susirenka pasveikinti šeimos ilgaamžius.

Jubiliarai, kaip ir ankščiau, sieloje dvidešimtmečiai, jie pilni optimizmo, jėgų. Nuostabu jeigu taip. Tačiau tuo reikia įsitikinti, ir pagal jų tikrąsias išgalias juos pasveikinti.

Jeigu jubiliarai sutiko iškilmėms, tai vaikų ir vaikaičių pareiga jas taip vesti, kad jos iš jubiliarų reikalautų kuo mažiau pastangų. Tai gali būti nedidelis koncertas, kuriame jubiliarai jaustųsi vakaro karaliais. Gražu, kai skamba jubiliarų jaunystės dainos. Prasminga, jeigu vakaro iškilmėse dalyvautų geriausių kaimynų bendraamžių pora, ir netikėtumams išvengti — svečias galintis suteikti pirmąją pagalbą.

Viena šios gražios dienos tradicijų — žmona apjuosia vyra diržu, papuoštu brangakmenio sagtimi, o vyras sušukuoja žmonai plaukus ir susega juos briliantiniu segtuku. Šios dienos būtinas atributas — geltonos rožės ir vestuvinis tortas.

Dovanas svečiai ir giminaičiai palydi žodiniu arba rašytiniu pasveikinimu, kurie, progai esant, bus perskaityti garsiai.

Šią dieną ir šią proga sakomi tostai turi sietis su abiejų jubiliarų valia ir išmintimi nugalėti gyvenimo kliūtis, buvusias jų bendro gyvenimo kelyje.

Dar kartą verta pakartoti, kad didžiausia dovana tokią dieną esti vaikų, marčių, anūkų ir proanūkių dėmesys, nuoširdus žodis, jų draugiški tarpusavio santykiai ir laimė. 

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (4)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.