Vestuvės.lt
Santuokos ceremonija
Kaip elgtis bažnyčioje? (2)
  • Atitinkamai apsirenkite, jei dalyvausite bažnytinėje vestuvių ceremonijoje. Nevilkėkite lengvų paplūdimio suknelių, sportinių marškinėlių, šortų, džinsų ar kitokių laisvalaikio rūbų. Tokie rūbai netinka ir pačioje vestuvių puotoje.
  • Atvykite laiku. Jei pavėlavote ir ceremonija jau vyksta, kuo tyliau įslinkite ir atsisėskite arčiausiai esančioje laisvoje vietoje. Nesibraukite į priekį ar vidurį, stenkitės neatkreipti į save dėmesio ir nesutrukdykite ceremonijos.
  • Ceremonijos metu nefotografuokite.  Fotoaparato blyksniai gali trikdyti ceremonijos dalyvius ir trukdyti pačiai ceremonijai. Palikite fotografavimą taisykles žinančiam profesionaliam fotografui.
  • Dalyvaukite ceremonijoje. Daugumoje ceremonijų jauniesiems su palyda einant prie altoriaus, svečiai atsistoja. Iš anksto pasitikslinkite, ir nereikės dairytis į kitus.
  • Jei dalyvaujate kitų religijų vestuvinėse apeigose, pasidomėkite jų eiga ir detalėmis. Tokios informacijos galite rasti internete. Jei nepavyko to padaryti, tiesiog paklauskite kitų apeigose dalyvausiančių svečių — kartais dalyvaujantieji apeigose turi atsistoti, kartais atsiklaupti.
  • Nepulkite sveikinti. Pasibaigus ceremonijai, likite savo vietoje, kol jaunavedžiai paliks bažnyčią. Sveikinimai vidury bažnyčios tikrai nėra gero tono ženklas. Pasveikinsite palikę šią šventą vietą.
  • Jei atsivedėte mažų vaikų, prižiūrėkite juos. Jei jie nebeiškenčia ir pradeda verkti, triukšmauti ar kitaip trukdyti ceremonijai, išveskite juos. Neleiskite vaikams laisvai lakstyti po bažnyčią. Nesitikėkite, kad kiti vestuvių dalyviai prižiūrės Jūsų vaikus. Geriau nepamatyti ceremonijos, nei raudonuoti prieš Jus pakvietusius žmones.
Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (2)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.