Vestuvės.lt
Šventinės kalbos, žaidimai
Vestuvinis žaidimas ir šventinė kalba (77)

Jei turite sakyti tostą ar iškilmingą kalbą vestuvėse, tačiau nemokate ar nenorite to daryti, pabandykite kitaip. Padarykite iš to linksmą žaidimą. Parašykite tekstą (arba panaudokite mūsų siūlomą), vietoj būdvardžių palikdami tuščias vietas. Pasiruošę tekstą, atsistojate ir sakote:

„Brangūs jaunavedžiai ir garbingi svečiai, paruošiau iškilmingą kalbą, tačiau turiu problemų su būdvardžiais. Gal jūs man padėtumėte?" Svečiai vardija visus jiems į galvą šovusius būdvardžius, o jūs iš eilės įrašote juos į trūkstamų žodžių vietas. Tada skaitomas tekstas, įkaušę svečiai leipsta iš juoko nuo įvairių sutapimų ir nesutapimų. Visiems linksma, o jūsų pareiga atlikta.

Tai galėtų skambėti taip:

Šį _________________ ir ________________ vakarą, kai _________________ danguje įsižiebė ______________ žvaigždės, prie šio ____________________ stalo šioje __________________salėje susirinko _________________ damos ir _____________ ponai, kad pagerbtų ir pasveikintų mūsų _________________ jaunavedžius.

Linkime mūsų _____________ jaunavedžiams _____________ meilės, ____________ šypsenų, _____________draugų, ____________laimės ir _______________vaikučių.

Šių _______________ vestuvių metu mes ______________ juokausime, _____________ išdykausime, šoksime, valgysime, gersime į mūsų _____________ jaunavedžių sveikatą. Tebunie ši diena kaip ir visas jaunosios šeimos gyvenimas ________________, _____________________, __________________ ir ___________________.

 

| Atsispausdinti kalbą |

 

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (77)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.