Vestuvės.lt
Šventinės kalbos, žaidimai
Žodžiai tėvams (31)

Vestuvės jau netrukus, o dar neesu parengusi žodžių tėvams. Gal galite patarti ką pasakyti. Nenoriu banalių eiliuotų, gal būtų geriausia neeiliuotas tekstas. Labai myliu savo tėvus ir tikrai noriu tokių nuoširdžių žodžių. Prašau patarimo.
Ernesta

Žodis tėvams tikrai svarbus. Bet jų gali būti milijonai — kiek žmonių, tiek variantų. Vienu bandau padėti, bet jūs būtinai pataisykite, pridėkite savo...

Mieli tėveliai... Sukasi gyvenimo ratas. Yra laikas ateiti, pabūti, išeiti. Niekas nestovi vietoje: jūros banga užlieja krantą ir vėl nutolsta, paukštis užauga, išmoksta skraidyti ir palieka gimtąjį lizdą. Šiandien ruošiuosi iš gimtųjų namų išskristi. Mieli tėveliai, šie gimti namai man visada bus tuo švyturiu, kai į juos skubėsiu, bus tuo židiniu, prie kurio sušilsiu. Meilės išmokau iš jūsų, todėl savo širdies dalelę paliekų šiuose namuose. Brangūs tėveliai, išauginote mane protingą ir gražią, ir aš šiandiena išeinu, tačiau aš visada liksiu jūsų vaiku, visada glausiuos prie jūsų širdies ir šilumos. Tikiu, kad mūsų Meilė ir Laimė bus didelė, o mūsų naujas gyvenimo kelias bus lygus. Tikiu ir stengsiuosi, nes ir Jūs šituo taip pat tikite.
******************************
Lik sveika, brangioji mama,
Sapnuoki vien gerus sapnus,
O man kelionės vėjai šnara,
Neverk — sugrįšiu į namus.
Kokia žavi, kokia jaunystė,
O tu pasauly tik viena,
Ir kaip galėčiau nesugrįžti,
Sugrįšiu, tik jau ne viena.
Palaimink, mama, tėti mus,
Akimirkai paliekame namus.
Už viską leiskit nusilenkt,
Už viską prašome atleist.

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (31)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.