Vestuvės.lt
Vestuvinė puokštė, gėlės
Nuotakos puokštė (1)

Nuotakos puokštė — viena iš pačių svarbiausių vestuvių šventės detalių. Todėl labai svarbu skirti pakankamai daug dėmesio ją renkantis. Viskas turi būti apgalvota ir suderinta iki mažiausių smulkmenų. Taigi, jeigu jau išsirinkote suknelę ir papuošalus, kostiumą jaunikiui, aptarėte šukuoseną ir makiažą, atėjo metas rinktis gėles.

Kaip nėra dviejų vienodai atrodančių nuotakų, negali būti ir vienodų puokščių. Puokštė, puikiai tikusi Jūsų draugei, Jums gali ir nederėti, kad ir kokia ji graži būtų. Tai labai asmeniška. Atminkite, puokštė turi būti sukurta specialiai Jums.

Prieš kuriant jaunosios puokštę, svarbu turėti pakankamai informacijos apie jaunavedžius.

APRANGA Koks Jūsų suknelės modelis, spalva, iš kokio audinio ji pasiūta, kaip dekoruota? Kokie papuošalai? Kaip atrodo jaunikio kostiumas, gal jame yra kokia nors išskirtinė detalė, spalvinis akcentas?Priklausomai nuo suknelės modelio, puokštė gali būti apvali, svyrančios ar kitos formos, prailgintais kotais ir t. t. Jei audinys lengvas, plevenantis, gėlės taip pat turi sudaryti lengvumo įspūdį ir atvirkščiai. Puokštei parinktos gėlės turi atkartoti audinio faktūrą. Gražu, kai puokštė yra subtiliai dekoruota tais pačiais elementais, kaip ir nuotakos suknelė. 

NUOTAKOS IŠVAIZDA Jūsų figūra, ūgis, plaukų, akių spalva, odos atspalvis — visa tai labai svarbu. Jei esate smulki, Jūsų puokštė taip pat neturėtų būti didelė ir atvirkščiai. Puokštė Jums tiks, jei parinktos gėlės derės su jūsų gymiu.

SEZONIŠKUMAS Kada vyks Jūsų šventė? Skirtingu metų laiku žydi vis kitos gėlės ir renkantis puokštę, į tai reikėtų atkreipti dėmesį. Neabejotinai gražiai atrodysite, jei puokštė bus pagaminta iš sezoninių gėlių, ar papildyta jomis.

ŠVENTĖS STILIUS Gėles nuotakos puokštei reikėtų rinktis ir pagal tai, kokio stiliaus bus vestuvės — klasikinės, modernios ir t. t. Jau kurį laiką madinga rengti vintažinio stiliaus vestuves. Tokiai šventei labai tiktų romantiškos, „sendintos“, pablukusių atspalvių gėlės.

GYVENIMO BŪDAS Ne mažiau svarbi informacija ir apie būsimų jaunavedžių gyvenimo būdą. Puiku, jeigu puokštė atspindi Jūsų asmenybę ir atitinka stilių. Tik tuomet, kai bus tinkamai parinktos gėlės, jų spalvos, puokštės dydis, forma, faktūra, atrodysite stilingai ir harmoningai.

Ir dar labai naudingas patarimas...

Ne mažiau svarbu, kad nuotakos puokštė būtų nesunki, patogi laikyti. Juk šio aksesuaro teks nepaleisti iš rankos visą dieną!

******

Pateikiame floristės Kristinos Kasikauskienės sukurtų vestuvinių puokščių pavyzdžių.

O nuoširdaus jos patarimo ir paslaugų kreipkitės: kristina.kasikauskiene@gmail.com.

Tel. Nr. +370 698 14620

Klausimas floristui

Kokią gėlių puokštę pasirinkti: švelnių spalvų ar ryškią? Išsirinkau kreminio atspalvio suknelę. Esu nedidelio ūgio ir šviesiaplaukė. Nuometas bus gana ilgas.
Svarbiausia, kad puokštė patiktų ir tiktų Jums — atitiktų ir Jūsų būdo bruožus, akių bei plaukų spalvą. Šviesiaplaukėms labiau tiktų pastelinės spalvos, bet jei esate cholerikė, tiktų ir ryškios spalvos.
Puokštė turėtų būti nedidelė, apvali ar šiek tiek svyranti, paįvairinta aksesuarais
Būtina su Jūsų puokšte derinti šukuosenos aksesuarus ir jaunikio segę.

 
FOTO GALERIJA
Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (1)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.