Vestuvės.lt
Vestuvinė puokštė, gėlės
Svočios gėlių puokštė (3)

Tam, kad floristas sukurtų tinkamą puokštę būsimai svočiai, jis turi žinoti svočios amžių, sudėjimą, suknios, plaukų spalvas ir stilių. Šis darbas itin individualus. Tad šįkart pateikiame bendrų patarimų:

1. Svočios puokštė yra solidesnė, ryškesnių, tamsesnių spalvų nei jaunosios, nes svočia paprastai yra vyresnio amžiaus nei jaunoji ir gležnos, smulkios, lengvos ir „nekaltos“ gėles tinka daugiau jaunajai. Svočios puokštei būdingos gėlės stambesniais žiedais.

2. Gėlių spalva turėtų derėti prie suknelės spalvos —- dažniausiai daromos kontrastingos puokštės.

3. Svočios puokštėje turėtų būti mažiau įvairių karoliukų, juostelių, perliukų ir kitokių smulkių detalių, kurios paryškina jaunosios puokštės trapumą ir jaunatviškumą.

4. Svočios puokštė neturėtų būti „gražesnė“ už jaunosios, nes svarbiausias „veikėjas" vestuvėse yra jaunoji — ir ji, ir jos puokštė turėtė būti dėmesio centre.

5. Svočios puokštę patarčiau užsisakyti tame pačiame salone, kur užsakoma jaunosios puokštė ir visos palydos puokštės — tada visu vestuvių dalyviu puokštes derės tarpusavyje.

6. Anksčiau buvo įprasta, kad svočios puokštė daroma svyranti, lašo formos. Bet yra ir gražių šiuolaikiškesnių variantų. Floristikos salone tinkamą variantą galėsite išsirinkti pavartę katalogus ir pasitarę su floristu.

Vaiva

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (3)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.