Vestuvės.lt
Vestuvinė puokštė, gėlės
Vestuvinės gėlių dekoracijos žiemą V. Jucytė (3)

Vestuvės žiemą, o jums patinka gėlėmis papuošti automobiliai ir stalai, bet juk gėlės tokios brangios žiemą. Ką daryti? Nesinori atsisakyti gėlių, nors vestuvių biudžetas gan ribotas ir šaltame ore tos gėlės turbūt ilgai neišsilaikys...

Gėlėms vestuvėse vis tik reikėtų skirti kažkiek lėšų, nes gėlės sutauriną šventę, sukuria romantišką nuotaiką. Ir kokioje gi kitoje šventėje, jei ne vestuvėse galima „sau leisti” šiek tiek iškilmingumo ir prabangos?..

Dabartiniu metu gėlių kainos žiemą nėra labai ženkliai didesnės nei vasarą. Todėl vestuvinė puokštė ir pobūvių stalai vis tik turėtų būti komponuojami iš gyvų gėlių. Jei žiemą lauke vestuvių metu vyrauja stipri minusinė temperatūra — galbūt skintų gėlių vestuvinę puokštę galima būtų pakeisti profesionaliai ir skoningai sukomponuota puokšte iš sausų, konservuotų augalų ar geros kokybės dirbtinių augalų (geros kokybės dirbtinių augalų puokštės yra gana brangios — norintiems jas galima ne pirkti, o išsinuomoti).

Žiemą automobilius patartina puošti geros kokybės dirbtinių gėlių kompozicijomis (jas irgi galima nuomotis) ar puošti girliandomis iš visžalių šakelių (dekoratyvinių kadagių, pušų, buksmedžio) dekoruotų šilkiniais kaspinais ar geros kokybės dirbtiniais augalais.

Vaiva

|Užduok klausimą|

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (3)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.