Vestuvės.lt
Vestuvinė puokštė, gėlės
Vieno žiedo stebuklas (0)

Viena gėlė gali prilygti didžiausiai puokštei! Jei tai bus dailiai ir elegantiškai parinktas žiedelis, pamerktas skaidrioje taurėje, sendintoje vazelėje ar teisiog originaliai — stiklainyje!

Sunku ir pagalvoti, kad tokią nepakartojamą savo gyvenimo šventę galėtum puošti taip paprastai ir nebrangiai... Ne veltui sakoma: genialumas slypi paprastume.

Nebūtina įvairiose pokylio vietose ar ant kiekvieno stalo dėti didelę puokštę, kurios ne visada ir patinka. Dailūs pavieniai žiedeliai gražiuose indeliuose atrodys ne mažiau įspūdingai, o vestuvių išlaidas tai neabejotinai sumažins. Tinkamų vazelių, stiklainėlių ar kitokių įdomių indų (pasitelkite savo vaizduotę), kuriuose būtų įmanoma pamerkti žiedelius, gali pristatyti visur. Svarbiausia — derinti pačius žiedelius ir vazeles. Jei ruošiesi merkti gėles į skirtingus indus — rinkis vienos, na daugiausiai dviejų rūšių bei spalvų žiedus, o jei visas gėles ruošiesi merkti į vienodas vazeles — gali paįvairinti pačius žiedus.

SVARBIAUSIOS DETALĖS:

*Pavieniai žiedeliai labai krinta į akis, tad jie turi būti tobuli. Gerai apžiūrėk, ar gėlė sveika, ar be defektų, apdžiūvusių lapelių ir pan. Jei puokštėje įsimaišo koks apvytęs žiedas, tai jis gali likti nepastebėtas, bet viena gėlė privalo atrodyti ypač estetiškai.

*Jei vazelė ar kitas indas, į kurį merksite žiedą — skaidrus, tai jis turi būti ypatingai švarus. O vanduo inde itin skaidrus, be nuosėdų, drumzlių ar dar ko nors.

*Jei svajojate apie vientisą vestuvių stilių, tada gėlių žiedai, kuriais dekoruojate pobūvio salę, gali atsikartoti jaunosios puokštėje ir jaunojo aksesuaruose!

*Jei negalite samdyti specialisto, kuris papuoštų pokylio vietą, pasitelkite draugių pagalbą — tikriausiai viena ar kita turi puikių sugebėjimų. O vieno žiedo puokštelės — lengvai įveikiama užduotis.

*Vieno gėlės žiedo motyvas gali įkvėpti ir vyriausiąjį virėją. Paprašykite jo papuošti šaltus užkandžius ar desertus laikantis bendros šventės — vieno gėlės žiedo — stilistikos.

*Paprašykite svečių dovanoti vienos arba kelių rūšių pavienių gėlių žiedus. Sumerkę juos į didelį indą, turėsite puikią puokštę, kuri džiugins visą vestuvių vakarą ir po jo.

*Jaunikis arba vyriausiasis pabrolys gali įteikti vieno žiedo gėlių kompozicijas šventėje dalyvavusioms moterims. Tai bus gražus gestas ir puikus suvenyras, dar keletą dienų priminsiantis Jūsų širdžių puotą.

Audronė Mikulynaitė

Žurnalas „NUO...IKI...Vestuvės.lt“ (balandis/gegužė 2008)

FOTO GALERIJA
Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
   

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.