Vestuvės.lt
Vestuvinė suknelė
5 paslaptys ieškant geriausios vestuvių suknelės (1)

Kai tik sužinote, kur ir kada tekėsite, pradėkite suknelės paieškas.

Vestuvių suknelės pasirinkimas diktuoja viską: kaip rengsis jaunikis ir pabroliai, pamergės ir mamos. Juk visi vestuvių dalyviai turi derėti tarpusavyje. Tad kuo greičiau apsispręsite Jūs, juo greičiau pajudės kiti vestuvių ruošos reikalai.

Kai rasite „tą vienintelę“ — nustokite ieškoti!

Jei apsisuks galva nuo didelio pasirinkimo, nuo baltos spalvos ims darytis bloga. Bandymai matuotis daugybę suknelių tarsi tortas, kurio buvo suvalgyta per daug arba kaip tinkamo vyro paieškos. Radai vaikiną, už kurio nori ištekėti, ir viskas — stop. Nereikia ieškoti toliau. Ta pati taisyklė ir vestuvinei suknelei. Kaip sakoma: „Neperlenkit lazdos“.

Viskas sutvarkoma

Nepraraskite ūpo, jei vestuvinė suknelė idealiai netinka Jūsų figūrai. Viską galima sutvarkyti, pakoreguoti.

Aptarkite išlaidas

Nesidrovėkite pasakyti, kiek žadate išleisti vestuviniam apdarui. Taip išvaduosite save nuo rūpesčio išleisti daugiau nei esate numačiusi. Be to, palengvinsite vestuvinių suknelių salono konsultanto darbą. Juk gali būti taip, kad išsimatavusi „neįkandamas“ sukneles, į suknelę, kurią sau galite leisti, nenorėsite net pažiūrėti ar ji atrodys ne taip, kaip tikėjotės. O jei tikrai neišsirinksite tinkamos suknelės, tada jau galėsite pasižvalgyti ir į brangesnes.

Netapkite manekenu

Nesimatuokite vestuvinės suknelės „n“ kartų. Juo mažiau ją liečiate, juo geriau. Juk nenorite, kad ji atrodytų padėvėta  ar apsitrynusi per iškilmingą Jūsų dieną.

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (1)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.