Vestuvės.lt
Vestuvinė suknelė
Ar įmanoma išsinuomoti suknelę iki kelių? (9)

Nesinori tradicinės ilgos pūstos ir smarkiai išpuoštos suknelės, norisi ko nors labai paprastesnio. Ar rasiu išsinuomoti suknelę iki kelių?

Mini vestuvinė suknelė nėra labai populiaru. Dėl to tikrai bus sunku ką nors panašaus rasti vestuvinių drabužių nuomose. Prieš pradėdama ieškoti tokio tipo vestuvinio rūbo, gerai pasvarstykite, ar jis derės prie Jūsų pasirinktos ceremonijos ir iškilmių.

Paprastai trumpa suknelė arba kostiumėlis, labiau tinka mažiau oficialioms, t. y. vestuvėms be iškilmių, kada pora susituokia civilinės metrikacijos biure arba klebonijoje, kitaip tariant „susirašo“. Ilga vestuvinė suknelė, nebūtinai turi būti pūsta ar labai išpuošta. Šiuo metu tikrai galima rasti kuklių, elegantiškų ir originalių ilgų suknelių.

Jei vis tik nuspręsite vestuvių dieną dėvėti trumpą suknelę, atkreipkite dėmesį į jos kokybę. Ji turėtų būti nepriekaištingai pasiūta iš labai gero prabangaus audeklo, kitaip ji atrodys ne paprastai ir kukliai, o tiesiog prastai. Trumpą vestuvinę suknelę patarčiau, ne nuomotis, bet pirkti arba siūtis.

Sėkmės!
Vaiva
Salonas Pronuptia

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (9)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.