Vestuvės.lt
Vestuvinė suknelė
Besilaukianti nuotaka (9)

Kiekviena moteriška figūra turi privalumų ir trūkumų. Tad kai reikia išsirinkti vestuvinę suknelę, papuošalus jau gerokai sukame galvas. O ką jau kalbėti apie besiruošiančią tekėti būsimą mamą. Didžiausias klausimas — kokią suknelę vilkėti? Kaip tinkamai pasirinkti modelį? Kokius aksesuarus derinti prie besilaukiančios nuotakos suknelės?

Jei pilvelis nėra labai pastebimas
Suknelė. Jei nėštumas nėra ryškiai matomas, puikiai tiks tiesaus silueto, graikiško stiliaus drapiruota suknelė. Jei norite paslėpti didėjantį pilvuką, gausios šilko drapiruotės bus puiki išeitis. Pečiai gali būti pridengti plačiomis lengvomis šilkinėmis drapiruotomis petnešėlėmis, kaip ir pati suknelė. Taip parinkta ar pasiūta suknelė bus stilistiškai vientisa.

Suknelė turėtų būti laisva, jokiu būdu nevaržanti judesių (ypač reikėtų vengti korsetų, net jei nėštumas beveik nematomas).

Dar jums tiktų rytietiška, kimono primenanti suknelė. Trijų ketvirčių trumputis švarkelis taip pat gali būti puikus suknelės priedas.

Papuošalai. Būsimai mamai geriausiai puoštis labai subtiliais ir kukliais papuošalais, taip išryškės veido grožis ir pernelyg įmantrus papuošalų blizgesys neužgoš žavios šypsenos.

Avalynę rinkitės žemesne pakulne ir patogią, saikingai puoštą nėriniais ir bižuterinėmis detalėmis.

Nuometas. Besilaukiančiai nuotakai tikrai nėra būtinybės segėti didžiulį nuometą. Geriau viena balta gėlė plaukuose ar subtilus gėlelėmis puoštas lankelis.

TIKRAI NETIKS:
Jokiu būdu nesirinkite sunkios, gausiai rauktos suknelės su korsetiniu viršumi. Kieti korseto lankeliai nebus malonūs nei Jums, nei būsimam kūdikiui. Gausūs raukto audinio sluoksniai trukdys laisvai judėti ir erzins. Venkite didelių kaspinų ar intensyvaus, blizgančio dekoro.

Jei nėštumas pastebimas
Jei nėštumas aiškiai pastebimas, rinkitės empyro stiliaus suknelę. Po krūtine kirpta ir nuo krūtinės linijos platėjanti, laisva ir besiplaikstanti suknelė bus puiki išeitis. Ir suknelė, ir suknelės krūtinės dalis gali būti drapiruota smulkutėmis šilkinėmis klostelėmis, sukurs lengvumo ir virpėjimo įspūdį.

Spalvos. Švelnūs pieno, grietinėlės, cukraus pudros, matinio aukso ar gelsvos spalvos audiniai tokiai nuotakai tiks labiau nei akinamai balti.

Plaukai gali būti palaidi, perrišti kaspinu ir puošti keliomis detalėmis (kaspinais, plunksnomis, segtukais ar perliukais). Platus didžiulis nuometas suteiks nerangumo įspūdį.

Avalynė turėtų būti kuo mažesne pakulne. Idealiausia — lygiapadės atlasu trauktos basutės ar blizgios odos sandalai. Taip parinkta avalynė suteiks patogumo jausmą ir puikiai išlaikys vientisumą. Jei renkatės batelius, jie galėtų būti puošti santūriomis bižuterinėmis segėmis.

Papuošalai taip pat turėtų būti renkami sumaniai. Masyvūs, aštrių formų ir gausiai žėrintys papuošalai netinkami. Geriau tauriais akmenimis inkrustuota apyrankė, perlų auskarai ir subtilus žiedelis.

TIKRAI NETIKS
Siauri, labai prigludę (net jei ir elastingo audinio) drabužiai didelėmis iškirptėmis, avalynė aukšta pakulne. Taip pat reikėtų vengti gausiai klostuotų ar labai atvirų drabužių. Vakare kieto audinio švarkelį galite keisti šilkine skraiste ar apsiaustėliu.

Vilius Venckevičius

Žurnalas „NUO...IKI...Vestuvės.lt“ gruodis–vasaris'2008/09

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (9)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.