Vestuvės.lt
Vestuvinė suknelė
Kada vestuvinę suknelę pirkti, o kada nuomoti? (13)

Vestuvinių suknelių nuomos kainos salonuose, pasirodė nemažos. Ar labai kainą įtakoja vasaros sezonas? Aišku, rugpjūtis — populiariausias tarp besituokiančiųjų, tad kokios kainos būna rugsėjį ar liepa? Gal būna žemesnės? Kada vestuvinę suknelę pirkti, o kada nuomoti? Ar tai tik pinigų klausimas?

Sunku pasakyti kaip sezoniškumas veikia kiekvieną saloną atskirai, tačiau kiekvienas daiktas turi savo vertę. Vestuvinės suknelės taip pat.
Taigi, suknelių nuomos kaina nuo sezoniškumo beveik nesvyruoja arba kinta nežymiai. Tačiau sezono pabaigoje suknelės būna daugiau dėvėtos, tad ir jų kainos mažesnės.

Tiek vestuvinės suknelės pirkimas, tiek nuoma turi savo privalumų ir trūkumų. Toli gražu ne kiekvieną suknelę  galima nuomoti. Tai leimia audinys, suknelės priežiūra ir taisymo ypatumai. Paprastai salonai, nuomai, stengiasi įsigyti populiariausių modelių. Kostiumėlių, trumpų suknelių, itin originalių modelių ir t. t. nuomai ieškoti neverta. Nors kartais ir pasitaiko (dažniausiai sezono pradžioje), tačiau iš principo klaidinga nuomai ieškoti naujos suknelės. Tad jei nuomose nerandate to, ko norėtumėte, tuomet išeitis — pirkti. Be abejo, paprastai pirkti brangiau. Tačiau nusistovėjusi klaidinga nuomonė, kad pirkimo ir nuomos kainos skiriasi dvigubai. Dažnai kaina tesiskiria 20–30 proc., o kartais, nuotakos nusiperka  pigiau nei ketino mokėti už nuomą.

Sudėtinga pasverti, nes skirtinguose salonuose labai skiriasi pasiūla ir kaina, be to, būna sezoniniai išpardavimai. Patarčiau numatyti sumą ir be išankstinio nusistatymo ieškoti savo svajonių suknelės.

Sėkmės,
Lina Dailidavičienė
Salonas „Pronuptia“

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (13)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.