Vestuvės.lt
Vestuvinė suknelė
Keičiam sukneles... kaip pirštines (19)

Išsirinkti vieną vienintelę ir nepakartojamą suknelę — svarbiausias visų nuotakų rūpestis. Pastaruoju metu daug kalbama apie tai, kad per vestuves užsivilkti dvi ar net tris sukneles: registracijai, ceremonijai bažnyčioje ir pirmajam šokiui. Žinoma, šis akcentas priklauso nuo vestuvių trukmės ir vietos, nes dabar jos dažnai švenčiamos tik vieną dieną, o kartais — vos kelias valandas...

Užgaida ar būtinybė?
Vestuvių suknelių pasirinkimas toks didelis ir įvairus, kad nuotakos nepraleidžia progos pasimatuoti skirtingus modelius. Ši persirengimo tradicija — ne nauja, ir nereikėtų į ją žvelgti kaip į užgaidą. Rusijos vestuvių apeigose buvo numatytas vestuvinio rūbo pakeitimą. Nuotaka vilkėdavo skirtingas sukneles bažnyčioje ir pobūvyje jaunikio namuose. O visus aprėdus siūdavo pati, gerokai prieš iškilmingąją dieną.

Tradicijos grįžta, štai jau keletą sezonų iš eilės viso pasaulio nuotakos neapsiriboja tik viena suknele, o ir salonuose dažnai siūloma įsigyti/nuomotis dvi sukneles — vieną ilgą, skirtą ceremonijai bažnyčioje ir santuokų rūmuose, kitą trumpą — šventei. Ir viskas ne todėl, jog nuotaka nori pasipuikuoti prieš jaunikį ir svečius, tikrai ne, o todėl, kad patogu. Juk ne paprasta pobūvyje sukinėtis su pūsta suknele, puošta ilgu šleifu...

Dar viena alternatyva, į kurią reikėtų atkreipti dėmesį besituokiančioms lietingu ir purvynų periodu — tai trumpesnė suknelė arba dviejų dalių vestuvinė suknelė, dar vadinama suknele–transformeriu, su nusegamu sijonu. Per ceremoniją vilkite ilgą suknelę, o šventei — nusiimate viršutinį (ar apatinį) sijoną ir liekate su trumpa elegantiška suknele. Ir nebūtinai tai turi būti supermini variantas, tinka modeliai iki kelių arba iki pusės blauzdų.

Persirengimas
Renkantis antrą (trečią) vestuvinę suknelę nuotaka patartina pritaikyti vienodą detalę, kad išliktų vestuvinio rūbo vientisumas. Tai gali būti paprastesnė ir lengvesnė suknelė, papuošta pagrindinės vestuvinės suknelės elementais.

Nusprendus vilkėti keletą suknelių, reikėtų pasirinkti tinkamą momentą persirengti. Sutikite, jei nuotaka vidury linksmybių tylėdama išeis — atrodys gan keistai. Suprantama, kad procesas užims kažkiek laiko, todėl persirengti būtų tinkama tada, kai keičiasi vestuvių veiksmas ir svečius gali užimti liudininkai ar palyda.

FOTO GALERIJA
Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (19)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.