Vestuvės.lt
Vestuvinė suknelė
Krūtinė nedidelė, o korsetas gana tvirtai laiko. Ar galėčiau eiti be liemenelės? (0)

Nusipirkau suknelę su korsetu. Kadangi negaliu dėtis liemenelės (tiek dėl petnešelių, tiek dėl atvirokos nugaros), svarstau apie galimybę nesidėti nieko.

Pardavėja siūlė dėtis kaušelius, tačiau pernai jais naudojausi ir maža to, kad man ant krūtinės pritrynė pusleles, tai jiems išlindus vaizdas tikrai prastesnis nei būti visai be liemenelės. Mano krūtinė nedidelė (B dydis), o korsetas gana tvirtai laiko. Ar galečiau eiti be liemenelės, ar vis dėlto derėtų kažką pritaikyti?

Be to, koks papuošalas tiktu ant kaklo, jei suknelė balta, pusta, o sijonas šiek tiek nukabinėtas baltais smulkiais perliukais.

Jei korsetas yra kokybiškas, papildomai nieko dėti nereikia — pats korsetas turi atlikti liemenėlės funkciją, nes jisai laikosi ne ant krūtinės, o ant liemens.  Jei norite vizualiai padidinti ar pakelti krūtinę, tai galima papildomai panaudoti pagalvėles. Jei vis tik korsetas nekokybiškas jį reikia tvarkyti.


Dėl papuošalo, iš tiek aprašymo sunku ką nors pasakyti, gal būt tiktų perlų vėrinukas, gal šilkinė juostelė ar  floristinė bižuterija, o kartais nereikia nieko.

Sėkmės,

Lina
Salonas „Pronuptia“

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
   

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.