Vestuvės.lt
Vestuvinė suknelė
Nuotakos aksesuarai. Pataria L. Dailidavičienė (2)

Vestuvių dieną ant kaklo nenoriu jokių karoliukų ar kitokių blizgančių niekučių. Suknelės iškirptė labai gili. Ar tiktų poilgė auksinė grandinėlė ir balto cirkonio akmenukas, tokie pat ir auskarai? Beje, būsiu su nemaža skrybėle. Taip pat norėčiau paklausti, kokia tiktų rankinė, jei suknelė visai nepūsta ir siaura?

Jei nemėgstate papuošalų, tikrai nebūtina juos dėvėti netgi tada, jei iškirptė yra labai gili. Juolab, kad dėvėsite nemažą skrybėlę, kuri ir bus gana išraiškingas akcentas. Jei aukso grandinėlė dera prie odos ir prie minėto drabužio, ji tikrai tiks. Prie siauros suknelės derėtų nedidelė suknelės spalvos rankinė. Geriausia būtų ne odinė, o aptraukta audiniu. Galite užsisakyti gyvų gėlių rankinę, šiuo atveju ji atstos puokštę, bet kažin ar pavyks ką nors į tokią rankinę įsidėti.

Suknelės pečiai apnuoginti. Prie jos dėsiuosi šalį ir nuometą. Ar prie tokios suknelės dar reikalinga rankinė, ar užtenka gėlių puokštelės?

Galite turėti ir puokštę, ir rankinę. Rankinė turėtų būti nedidelė, tokios pat spalvos kaip ir suknelė, geriausia atlasinė. Tačiau dėl šalio ir nuometo siūlyčiau gerai pagalvoti. Paprastai dėvima arba viena, arba kita.

Ar dabar madingas prie vestuvinės suknelės rankinė ir kokio ilgio nuometas yra gražiau?

Nuometas

Šiais metais siūloma dviejų sluoksnių lengvas nuometas. Sekite jį po šukuosena kuo žemiau. Eidama į bažnyčia galite prisidengti veidą šydu. Viršutinis nuometo sluoksnis tada turėtų būti ne ilgesnis nei 60 cm (iki alkūnių).

Nuometo spalvą rinkitės suknelės spalvos. Dėvint suknelę su ilgu šleifu (pvz., katedriniu — 1,5 m, arba karališku — 2–4 m ), nuometas turi būti tokio pat ilgio, kaip ir šleifas.

Tikrai atrodysite stilingai ir gražiai jei prie minimalistinės suknelės dėvėsite ilgą prabangų, natūralaus šilko nėriniais dekoruotą nuometą.

Rankinė

Rankinė prie vestuvinės suknelės nėra mada. Kaip ir kiekvieną dieną, taip ir per vestuves rankinę turėti yra paranku. Turėsite kur susidėti visus reikiamus daiktus (servetėles, nosinaitę, atsargines pėdkelnes arba kojines ir t. t.). Žinoma, galima apseiti ir be rankinės, jei turite atsakingas pamerges. Vestuvinė rankinė turėtų būti medžiaginė, suknelės spalvos, nedideli ir patogi. Svarbiausia — tvarkinga ir švari. Prie vestuvinės suknelės nedera krepšelis, skirtas pirmajai komunijai.

L. Dailidavičienė 

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (2)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.