Vestuvės.lt
Vestuvinė suknelė
Vestuvinis nuotakos stilius (2)

Koks Jūsų vestuvinis stilius? Ir ką gi jis apie Jus išduoda? Kokios iš septynių pateiktų nuotakos stilių detalės yra svarbiausios?

KLASIKINIS
Jei ieškote tikro rafinuotumo ir nesenstančios elegancijos, klasikinis nuotakos įvaizdis tai atitinka labiausiai. Klasikinė nuotaka žino, kad geriausias stilius yra tas, kuris visada madingas. Nepainiokite su minimalizmu, klasikinis stilius — tai aiškios, kuklios linijos ir moteriškos detalės.

Žodžiai, apibūdinantysi šį stilių: nesenstantis, grakštus, moteriškas, elegantiškas.

Vestuvių suknelė: Audinys ir modelis yra pagrindiniai dalykai klasikinei nuotakai. Prabangus šilkas ir subtilūs nėriniai puošia klasikinės nuotakos rūbą ir dažnai tokio modelio suknelė būna su A formos ar laivelio formos iškirpte.

Muzika, kuri patinka: Frank Sinatra, Nat King Cole, Norah Jones.

Vestuvių vieta: Klasikinė nuotaka ieško tradicinės ir nesenstančios vestuvių vietos, kaip ir ji pati. Tai gali būti meno galerija, užmiesčio klubas ar universiteto biblioteka.

Detalės: Klasikinė nuotaka niekada nepadaugina papuošimų, bet jei tai bus paprasti raišteliai, jie tik pridės nuoširdumo, neprarandant blizgesio.

Šukuosena: Tobuliausia šukuosena klasikinei nuotakai — prancūziška pynė arba žemai tarsi į kuodelį surišti plaukai.

Šios stiliaus mados simboliai: Audrey Hepburn, Jackie Onassis, Grace Kelly.

 

IŠSKIRTINIS
Ar visuomet renkatės madą ir stilių, kuris šokiruoja? Išskirtinė nuotaka visuomet įžvelgia grožį neeiliniuose dalykuose ir turi unikalų sugebėjimą galvoti ne tik apie tai, ko yra tikimasi. Visada lakios vaizduotės, bet niekada nepersistengianti, išskirtinė nuotaka užuodžia tai, kas yra tarp siaubingo ir patrauklaus.

Žodžiai, apibūdantys stilių: laisva dvasia, įspūdingas, drąsus, rizikingas.

Vestuvinė suknelė: Kur kas daugiau pasako staiga žemyn krintančio silueto vestuvinė suknelė su atvira nugara nei žodžiai „Aš gyvenu ant pasaulio krašto“.

Muzika, kuri patiktų: „Oh boy“, atliekama Duffy, „Crazy for You“, atliekama Adele.

Vestuvių vieta: Kadangi išskirtinė nuotaka gyvena ant pasaulio krašto, jos vestuvė turėtų vykti panašiose vietose — kažkur ant stogo ar palėpėje.

Detalės: Išskirtinė nuotaka mėgsta netikėtas detales, todėl ji prie vestuvinės suknelės gali avėti spalvingus sportinius batelius.

Šukuosena: Ši nuotaka ima viską arba nieko. Ji gali rinktis paprastą arklio uodegą, kuri labiau žinoma kaip kasdienė šukuosena, arba gali priblokšti įspūdingo dydžio šukuosena.

Šio stiliaus mados simboliai: Gwen Stefani, Madonna, Blake Lively.

 

KERINTIS
Kerinti nuotaka yra ne ta, kuri drovisi dėmesio ar ją dievinančių žvilgsnių, iš tiesų, ji palankiai vertina juos. Patraukliai dramatiška ir visada vakaro žvaigždė, kerinti nuotaka prikausto dėmesį, kur tik beeitų.

Žodžiai, apibūdinantys stilių: dramatiškas, žėrintis, debiutas, prabanga.

Vestuvinė suknelė: Būtų neteisinga, jei ši nuotaka pasirodytų, kad ir be trupučio spindesio. Žėrinti kerinti nuotaka rinksis tokią suknelę, kuri atkreips kiekvieno dėmesį.

Muzika, kuri patinka: „Diamonds Are A Girl's Best Friend“, atliekama Marilyn Monroe, „Material Girl“, atliekama Madonos, „Puttin On The Ritz“, atliekama Judy Garland.

Vestuvių vieta: Raudonas kilimas laukia kerinčios nuotakos bet kuriame art deco stiliaus viešbutyje ar sietynais išpuoštame teatre su į sceną nukreiptomis šviesomis.

Detalės: Kokia kerinti nuotaka be rubino raudonumo lūpų dažų?

Šukuosena: 1920 m. Gretos Garbo įkvėpimo banga ir garbanos išbaigia kerinčios nuotakos įvaizdį. Ir nepamirškite didžiulės išpuoštos plaukų dalies, strategiškai užkištos už ausies.

Šio stiliaus mados simboliai: Marilyn Monroe, Greta Garbo, Dita von Teese.

 

ŠIUOLAIKINIS

Žodžiai, apibūdinantys stilių: ultramadingas, prašmatnus, architektūrinis, mados priekyje.

Vestuvinė suknelė: Šiuolaikinės nuotaka taip pat pasirinks madingiausią vestuvinę suknelę, tačiau visiškai atitinkančią šį stilių. Paprastos linijos ir unikalių raštų bei formų modelis išpildys šiuolaikinės nuotakos užgaidas. Tad reikėtų pasidomėti šių metų vestuvinių suknelių mados tendencijomis.

Muzika, kuri patinka: „Stolen", atliekama „Dashboard Confessional“, „Falling In Love At Coffee Shop", atliekama Landon Pigg.

Vestuvių vieta: Visada diktuojanti madą, moderni nuotaka kelia vestuves naujausiame viešbutyje ar banketinėje salėje, apie kurią niekas dar nėra girdėjęs.

Detalės: Moderni nuotaka minimaliai puošiasi papuošalais, tačiau jos vestuvių žiedas yra tikros platinos ir briliantų derinys.

Šukuosena: Moderni nuotaka renkasi glotnių ir tiesių plaukų šukuoseną.

Šio stiliaus mados simboliai: Sarah Jessica Parker, Sandra Oh, Jennifer Aniston.

 

PRINCESĖ
Nužengusi iš pasakos į realybę, nuotaka princesė mėgsta visu gražius ir moteriškus dalykus. Dabar, kai ji jau rado žavingąjį princą, viskas, ką jai reikia padaryti yra laimingai gyventi.

Žodžiai, apibūdinantys stilių: romantiškas, svajingas, saldus, sentimentalus, vaikiškai nuoširdus

Vestuvinė suknelė: Juo daugiau pagražinimų ir smulkių detalių, tuo geriau. Pelenės balinė suknelė su daugybe vienas ant kito krentančių senovinių nėrinių, nuotaka princesė mėgaujasi akimirka.

Muzika, kuri patinka: „The Day I Fall In Love“, atliekama James Ingram (žr. „20 klasikos perlų pirmajam judviejų šokiui“), „The Prayer“, atliekama Celine Dion ir Andrea Bocelli.

Vestuvių vieta: Kad ir kokią vestuvių vietą nuotaka princesė pasirinktų turi jaustis atmosfera, kad ten pildosi svajonės. Pagalvokite apie botanikos sodą ar senovišką katedrą.

Detalės: Kokia princesė be karūnos?

Šukuosena: Švelnios, moteriškos garbanos išbaigia nuotakos princesės įvaizdį.

Šio stiliaus mados simboliai: Princesė Diana, Grace Kelly, Pelenė.

 

RETRO
Retro stiliaus nuotaka tiki vakardiena, ne todėl, kad ji gyvena praeitimi, bet todėl, kad žino, kaip senus daiktus priversti atgimti.

Žodžiai, apibūdinantys stilių: nostalgiškas, sentimentalus, praeities, kūrybingas, įžūlus, stilingas.

Vestuvinė suknelė: Retro nuotaka įkvėpė dizainus iš praeities dešimtmečių, todėl jai taip pat patinka trumpesni apatinio drabužio kraštai, ryškios spalvos, detalės — kaspinai, stilingi papuošalai.

Muzika, kuri patinka: „A Kiss To Build A Dream On“, atliekama Louis Armstrong, „At Last“, atliekama Etta James.

Vestuvių vieta: Paieškokite 1940–uosius primenančią šokių salę, kuri derės su džiazu ar bigbendo grupe ant scenos.

Detalės: Įvaizdį išbaigs paukščio narvelį primenantis šydas ir senoviški bateliai.

Šukuosena: Kad ir kaip nuspręsite šukuoti plaukus, būtinai pridėkite keletą šelmiškų plaukų aksesuarų. Tai gali būti nedidelis šydas ar didelė gėlė.

Šio stiliaus mados simboliai: Twiggy, Dita von Teese.

 

PAPRASTAS

Žodžiai, apibūdinantys stilių: Atsipalaidavęs, švarus, linksmas, grakštus.

Vestuvinė suknelė: Paprastas, bet toli gražu ne prastas, nuotakos stilius — tai patogumas ir kokybė. Todėl tai paprasto kirpimo suknelė, kurią puošia itin mažai įmantrių detalių.

Muzika, kuri patinka:„Give Me Simple Life“, atliekama Steve Tyrell.

Vestuvių vieta: Vestuvių popietė lauke — sode arba paplūdimyje — idealiausia vestuvių vieta, kurią renkasi paprastumu žavinti nuotaka.

Detalės: Paprastą vestuvių suknelė geriausia derinti su vieninteliu papuošalu. Pasirinkite kažką, kas išsiskiria, pvz., apyrankę, karolių vėrinį ar švytinčiais kristalais nusagstytus auskarus.

Šukuosena: Jei nuotakos plaukai ilgi, jie gali būti nesurišti su šiek tiek lengvai krintančių bangelių. Jei plaukai trumpi — puoškite juos paprastu skaidriais kristalais puoštu segtuku, tai suteiks elegancijos.

Šio stiliaus mados simboliai: Gwyneth Paltrow, Katie Holmes, Jessica Beil.

Parengė K. Dembinskaitė

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (2)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.