Vestuvės.lt
Vestuvių idėjos
2008 m. vestuvių tendencijos (3)

Kasmet atvykusi į Angliją vasario pabaigoje ir pamačius žydinčius narcizus švenčiu dvigubą šventę: ne tik pajuntu pavasario dvelksmą, bet ir pabūnu didžiausioje Anglijos vestuvių atributų — nuo suknelės iki žiedelio, parodoje.

Svarbiausia vestuvėse — suknelė. Kas naujo šioje srityje? Pirmiausia spalvos: nuo klasikinės baltos iki gelsvos, šlapio smėlio, balintos kavos, aukso ar blukintos purpurinės rožės, švelni chaki su žalsva kaspino detale. Pamirškime 2007 m. ,kai itin madinga buvo balta suknelė ir juoda detalė.

Prie anksčiau minėtos sendintos rožės spalvos jaunikis gali drąsiai derinti tokios pat, tik intensyvesnės spalvos kostiumą.

Jei nusprendėte, kad pamergės bus ryškios (alyvinė, persiko, žalia ar pan. spalvos), kad neišnyktumėte tarp jų, pritaikykite tokios pat spalvos šalį ar kitą detalę, o jaunikiui pasiūkite kaklaraištį ar kaklaskarę. Šiemet itin madinga karališki mezginiai, aplikacijos ar siuvinėtos suknelės. Jei tai jums nepriimtina — drąsiai rinkitės retro suknelę ar kostiumėlį su juostele ar nedidele skrybėlaite.

Stalų dekore madinga derinti klasikines — juodą ir baltą — spalvas. Drąsu?! Bet nepaprastai gražu. Jei vestuves rengsite ant jūros kranto, stalus galite dekoruoti ovaliais akvariumais, kuriuose plaukioja gyvos auksinės žuvytės.

Nepamirškime, kad vestuvės didžiausia ir gražiausia jūsų gyvenimo šventė. Tai dienai ruošėtės nuo vaikystės. Vestuvių dieną kruopščiai susiplanuokite minučių tikslumu ir turėkite patikimą „asmens sargybinį", kuris padėtų bet kada ir bet kuriuo klausimu.

Jeigu dar liko neatsakytų klausimų kreipkitės į vestuvių planuotoją Dianą.
www.vestuviuplanuotoja.lt 

Rašyti komentarą
Vardas
El. paštas
Komentaras  
 
Įveskite pateiktą kodą: *
  Skaityti komentarus (3)

Copyright 2008 Vestuves.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.